2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykonanie usługi polegającej na wykonaniu kompleksowych pomiarów służących do oceny sytuacji radiacyjnej w otoczeniu Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych (KSOP) w Różanie oraz wokół Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Świerku (lata 2025-2027)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na wykonaniu kompleksowych pomiarów służących do oceny sytuacji radiacyjnej w otoczeniu Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych (KSOP) w Różanie oraz wokół Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Świerku (lata 2025-2027). Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Предишно обявление: 429526-2025
Вътрешен идентификатор: 138/2025/CEZAR
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 73111000 Научни изследвания в областта на естествените, медицинските, селскостопанските и техническите науки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 429526-2025
Interne Kennung: 138/2025/CEZAR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 429526-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 138/2025/CEZAR
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 73111000 Υπηρεσίες εργαστηριακών ερευνών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 429526-2025
Internal identifier: 138/2025/CEZAR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73111000 Research laboratory services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 429526-2025
Identificador interno: 138/2025/CEZAR
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73111000 Servicios de laboratorio de investigación
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 429526-2025
Sisemine tunnus: 138/2025/CEZAR
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 73111000 Uurimislaborite teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 429526-2025
Sisäinen tunniste: 138/2025/CEZAR
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 73111000 Tutkimuslaboratorioiden palvelut
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 429526-2025
Identifiant interne: 138/2025/CEZAR
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 73111000 Services de laboratoire de recherche
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 429526-2025
Aitheantóir inmheánach: 138/2025/CEZAR
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 429526-2025
Interna identifikacijska oznaka: 138/2025/CEZAR
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 73111000 Usluge istraživačkog laboratorija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 429526-2025
Belső azonosító: 138/2025/CEZAR
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 73111000 Kutatólaboratóriumi szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 429526-2025
Identificativo interno: 138/2025/CEZAR
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 73111000 Servizi di laboratorio di ricerca
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 429526-2025
Vidaus identifikatorius: 138/2025/CEZAR
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 73111000 Mokslinių tyrimų laboratorinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iepriekšējs paziņojums: 429526-2025
Iekšējais identifikators: 138/2025/CEZAR
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73111000 Pētniecības laboratoriju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Eerdere aankondiging: 429526-2025
Interne identificatiecode: 138/2025/CEZAR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73111000 Diensten van researchlaboratorium
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 429526-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 73111000 Serviços relacionados com laboratórios de investigação
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 429526-2025
Interný identifikátor: 138/2025/CEZAR
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 73111000 Služby výskumných laboratórií
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 429526-2025
Notranji identifikator: 138/2025/CEZAR
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 73111000 Storitve raziskovalnih laboratorijev
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 429526-2025
Intern identifierare: 138/2025/CEZAR
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73111000 Forskningslaboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001