See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Albertkanaal: Gemeente Deurne - Bouw van een nieuwe kaaimuur op linkeroever ter hoogte van de zwaaikom met heraanleg Klein Schijn koker.
Описание: Het voorwerp van de opdracht is het verbreden van het Albertkanaal door de bouw van een nieuwe kaaimuur, inclusief het baggerwerk en het heraanleggen van het Klein Schijn. De werken omvatten: Studie: • van de kade en de verankering; • van de beschoeide sleuf voor de riolering; • van de toezichtsputten op het Klein Schijn; Bouwrijp maken van het terrein: • Opbraak van het bestaande jaagpad, terreinverharding en aanhorigheden; • Slopen van bestaande oeverconstructies en hun aanhorigheden; • Wegnemen en on site bewaren van de teelaarde; Bouwen van nieuwe kaaimuren: • Damwanden met kesp en verankering; • Ladders; • Bolders; Uitgraven/baggeren van het kanaal: • Afvoeren van de baggerspecie/uitgegraven grond; • Ter plaatse laten van een deel van de grond (te gebruiken in ophoging terrein); Bouw van een regenwaterafvoerriolering diameter 2000 mm in beschoeide sleuf zonder bemaling: • Aankoppeling opwaartse zijde; • Gewapende betonbuis diameter 2000 mm met toezichtskamers; • Aankoppeling aan op- en afwaartse zijde op de reeds gerealiseerde toestand; Terreinaanleg • Ophogen van het terrein aan de landzijde van de nieuwe kade; Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.
Вътрешен идентификатор: ARO-24-1101
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45241100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на кейове
Допълнителна класификация (cpv): 45252124 Дренажни работи и изпомпване, 45233140 Пътни работи, 45232130 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализация за дъждовни води
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ARO-24-1101 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ARO-24-1101
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45241100 Κατασκευαστικές εργασίες για προκυμαίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45252124 Εργασίες βυθοκόρησης και άντλησης, 45233140 Οδικά έργα, 45232130 Κατασκευαστικές εργασίες για σωληνώσεις ομβρίων υδάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ARO-24-1101 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ARO-24-1101
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45241100 Quay construction work
Additional classification (cpv): 45252124 Dredging and pumping works, 45233140 Roadworks, 45232130 Storm-water piping construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ARO-24-1101 - 1
Internal identifier: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ARO-24-1101
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45241100 Kaide ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45252124 Süvendus- ja pumpamistööd, 45233140 Teetööd, 45232130 Vihmaveetorustike ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: ARO-24-1101 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ARO-24-1101
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45241100 Travaux de construction de quais
Nomenclature complémentaire (cpv): 45252124 Travaux de dragage et de pompage, 45233140 Travaux routiers, 45232130 Travaux de construction de canalisations d'eaux pluviales
Titre: ARO-24-1101 - 1
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ARO-24-1101
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ARO-24-1101 - 1
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ARO-24-1101
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45241100 Građevinski radovi na zidanoj obali
Dodatna klasifikacija (cpv): 45252124 Radovi jaružanja i crpljenja, 45233140 Cestovni radovi, 45232130 Građevinski radovi na cjevovodu za oborinsku vodu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ARO-24-1101 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ARO-24-1101
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45241100 Rakpart építése
További osztályozás (cpv): 45252124 Kotrási és szivattyúzási munkák, 45233140 Közúton folyó munkák, 45232130 Esővízcsatorna építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ARO-24-1101 - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ARO-24-1101
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45241100 Krastmalas būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45252124 Bagarēšanas un sūknēšanas darbi, 45233140 Ceļu būve, 45232130 Lietusūdens notekcauruļu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: ARO-24-1101 - 1
Iekšējais identifikators: 1
Interne identificatiecode: ARO-24-1101
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45241100 Bouwen van kades
Aanvullende classificatie (cpv): 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden, 45233140 Wegwerkzaamheden, 45232130 Aanleggen van hemelwaterafavoerleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARO-24-1101 - 1
Interne identificatiecode: 1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ARO-24-1101
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45241100 Lucrări de construcţii de chei
Clasificare suplimentară (cpv): 45252124 Lucrări de dragare şi de pompare, 45233140 Lucrări de drumuri, 45232130 Lucrări de construcţii de canalizări de ape pluviale
Titlu: ARO-24-1101 - 1
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ARO-24-1101
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45241100 Stavebné práce na pobrežných hrádzach
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45252124 Bagrovacie a čerpacie práce, 45233140 Práce na ceste, 45232130 Stavebné práce na potrubiach na odvádzanie dažďovej vody
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: ARO-24-1101 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ARO-24-1101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45241100 Anläggningsarbeten för kajer
Ytterligare klassificering (cpv): 45252124 Muddrings- och pumpningsarbeten, 45233140 Vägarbeten, 45232130 Byggnadsarbeten: regnvattenledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1