575983-2025 - Изменение на договор
Pyмъния – Различни хранителни продукти – Achiziţionare ALIMENTE pentru hrănirea persoanelor private de libertate din penitenciarul Bistriţa: Semicarcasă de porc degresată, Cârnați Trandafir, Carne de pasăre, Slănină afumată, Subproduse de porc, Ouă de găină pentru consum
Обявление за изменение на договор
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеAchiziţionare ALIMENTE pentru hrănirea persoanelor private de libertate din penitenciarul Bistriţa: Semicarcasă de porc degresată, Cârnați Trandafir, Carne de pasăre, Slănină afumată, Subproduse de porc, Ouă de găină pentru consum
ОписаниеÎncheierea unor Acorduri – cadru de furnizare Alimente pentru hrănirea persoanelor private de libertate, pentru perioada 01.06.2025 – 31.05.2026. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/ candidaturilor este de 15 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informaţiilor suplimentare în a 10-a zi înainte de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор25195/21.02.2025
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Описание- cantitatea minimă 12.000 kg - cantitatea maximă 16.800 kg Durata acordului cadru de furnizare este de 12 luni, respectiv: 01.06.2025 – 31.05.2026 1 01.06.2025 – 31.08.2025 Semicarcasă porc degresată 3.000 kg – 4.200 kg 2 01.09.2025 – 31.12.2025 Semicarcasă porc degresată 4.000 kg – 5.600 kg 3 01.01.2026 – 31.03.2026 Semicarcasă porc degresată 3.000 kg – 4.200 kg 4 01.04.2026 – 31.05.2026 Semicarcasă porc degresată 2.000 kg – 2.800 kg - cantitate minimă / contract subsecvent = 2.000 kg Semicarcasă porc degresată Valoarea contractului subsecvent la cantitatea minimă = 34.180,00 lei fără TVA - cantitatea maximă / contract subsecvent = 5.600 kg Semicarcasă porc degresată. Valoarea contractului subsecvent la cantitatea maximă = 95.704,00 lei fără TVA
Вътрешен идентификатор1
Основна класификация (cpv): 15113000 Свинско месо
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCÂRNAŢI TRANDAFIR
Описание- cantitatea minimă 7.900 kg - cantitatea maximă 11.060 kg Durata acordului cadru de furnizare este de 12 luni, respectiv: 01.06.2025 – 31.05.2026 1 01.06.2025 – 31.08.2025 Cârnaţi Trandafir 2.000 kg – 2.800 kg 2 01.09.2025 – 31.12.2025 Cârnaţi Trandafir 2.600 kg – 3.600 kg 3 01.01.2026 – 31.03.2026 Cârnaţi Trandafir 2.000 kg – 2.800 kg 4 01.04.2026 – 31.05.2026 Cârnaţi Trandafir 1.300 kg - 1.860 kg - cantitate minimă / contract subsecvent = 1.300 kg Semicarcasă porc degresată Valoarea contractului subsecvent la cantitatea minimă = 16.393,00 lei fără TVA - cantitatea maximă / contract subsecvent = 3.600 kg Semicarcasă porc degresată. Valoarea contractului subsecvent la cantitatea maximă = 45.396,00 lei fără TVA
Вътрешен идентификатор2
Основна класификация (cpv): 15131700 Приготвени храни от месо
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCARNE DE PASĂRE
Описание- cantitatea minimă 1.250 kg - cantitatea maximă 1.750 kg Durata acordului cadru de furnizare este de 12 luni, respectiv: 01.06.2025 – 31.05.2026 1 01.06.2025 – 31.08.2025 Carne de pasăre 300 kg - 450 kg 2 01.09.2025 – 31.12.2025 Carne de pasăre 450 kg - 600 kg 3 01.01.2026 – 31.03.2026 Carne de pasăre 300 kg - 450 kg 4 01.04.2026 – 31.05.2026 Carne de pasăre 200 kg - 250 kg - cantitate minimă / contract subsecvent = 200 kg Carne de pasăre Valoarea contractului subsecvent la cantitatea minimă = 2.632,00 lei fără TVA - cantitatea maximă / contract subsecvent = 600 kg Carne de pasăre. Valoarea contractului subsecvent la cantitatea maximă = 7.896,00 lei fără TVA
Вътрешен идентификатор3
Основна класификация (cpv): 15112000 Домашни птици
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеSLĂNINĂ AFUMATĂ
Описание- cantitatea minimă 2.700 kg - cantitatea maximă 3.800 kg Durata acordului cadru de furnizare este de 12 luni, respectiv: 01.06.2025 – 31.05.2026 1 01.06.2025 – 31.08.2025 Slănină afumată 700 kg - 950 kg 2 01.09.2025 – 31.12.2025 Slănină afumată 900 kg – 1.300 kg 3 01.01.2026 – 31.03.2026 Slănină afumată 700 kg - 950 kg 4 01.04.2026 – 31.05.2026 Slănină afumată 400 kg - 600 kg - cantitate minimă / contract subsecvent = 400 kg Slănină afumată Valoarea contractului subsecvent la cantitatea minimă = 7.576,00 lei fără TVA - cantitatea maximă / contract subsecvent = 1.300 kg Slănină afumată. Valoarea contractului subsecvent la cantitatea maximă = 24.622,00 lei fără TVA
Вътрешен идентификатор4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеSUBPRODUSE DE PORC
Описание- cantitatea minimă 3.000 kg - cantitatea maximă 4.200 kg 1 01.06.2025 – 31.08.2025 Subproduse de porc 750 kg – 1.000 kg 2 01.09.2025 – 31.12.2025 Subproduse de porc 1.000 kg – 1.500 kg 4 01.01.2026 – 31.03.2026 Subproduse de porc 750 kg – 1.000 kg 5 01.04.2026 – 31.05.2026 Subproduse de porc 500 kg - 700 kg - cantitate minimă / contract subsecvent = 500 kg Subproduse de porc Valoarea contractului subsecvent la cantitatea minimă = 5.130,00 lei fără TVA - cantitatea maximă / contract subsecvent = 1.500 kg Subproduse de porc. Valoarea contractului subsecvent la cantitatea maximă = 15.390,00 lei fără TVA
Вътрешен идентификатор5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Описание- cantitatea minimă 60.000 bucăţi - cantitatea maximă 84.000 bucăţi Durata acordului cadru de furnizare este de 12 luni, respectiv: 01.06.2025 – 31.05.2026 1 01.06.2025 – 31.08.2025 Ouă de găină 15.000 bucăţi – 21.000 bucăţi 2 01.09.2025 – 31.12.2025 Ouă de găină 20.000 bucăţi – 28.000 bucăţi 4 01.01.2026 – 31.03.2026 Ouă de găină 15.000 bucăţi – 21.000 bucăţi 5 01.04.2026 – 31.05.2026 Ouă de găină 10.000 bucăţi – 14.000 bucăţi - cantitate minimă / contract subsecvent = 10.000 bucăţi Ouă de găină Valoarea contractului subsecvent la cantitatea minimă = 8.400,00 lei fără TVA - cantitatea maximă / contract subsecvent = 28.000 bucăţi Ouă de găină Valoarea contractului subsecvent la cantitatea maximă = 23.520,00 lei fără TVA
Вътрешен идентификатор6
Основна класификация (cpv): 03142500 Птичи яйца
575983-2025 - Změna smlouvy
Oznámení o změně smlouvy
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor25195/21.02.2025
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky
5. Část
ČástLOT-0001
NázevSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Interní identifikátor1
Hlavní klasifikace (cpv): 15113000 Vepřové maso
ČástLOT-0002
NázevCÂRNAŢI TRANDAFIR
Interní identifikátor2
Hlavní klasifikace (cpv): 15131700 Přípravky z masa
ČástLOT-0003
NázevCARNE DE PASĂRE
Interní identifikátor3
Hlavní klasifikace (cpv): 15112000 Drůbež
ČástLOT-0004
NázevSLĂNINĂ AFUMATĂ
Interní identifikátor4
ČástLOT-0005
NázevSUBPRODUSE DE PORC
Interní identifikátor5
ČástLOT-0006
NázevOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Interní identifikátor6
Hlavní klasifikace (cpv): 03142500 Vejce
575983-2025 - Kontraktændring
Bekendtgørelse om kontraktændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID25195/21.02.2025
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Intern ID1
Primær klassifikation (cpv): 15113000 Svinekød
DelkontraktLOT-0002
TitelCÂRNAŢI TRANDAFIR
Intern ID2
Primær klassifikation (cpv): 15131700 Kødvarer
DelkontraktLOT-0003
TitelCARNE DE PASĂRE
Intern ID3
Primær klassifikation (cpv): 15112000 Fjerkrækød
DelkontraktLOT-0004
TitelSLĂNINĂ AFUMATĂ
Intern ID4
DelkontraktLOT-0005
TitelSUBPRODUSE DE PORC
Intern ID5
DelkontraktLOT-0006
TitelOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Intern ID6
Primær klassifikation (cpv): 03142500 Æg
575983-2025 - Auftragsänderung
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung25195/21.02.2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
LosLOT-0002
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 15131700 Fleischzubereitungen
LosLOT-0003
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
LosLOT-0004
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Interne Kennung6
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
575983-2025 - Τροποποίηση σύμβασης
Γνωστοποίηση τροποποίησης σύμβασης
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό25195/21.02.2025
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15113000 Χοιρινό κρέας
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCÂRNAŢI TRANDAFIR
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15131700 Παρασκευάσματα από κρέας
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςCARNE DE PASĂRE
Εσωτερικό αναγνωριστικό3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15112000 Πουλερικά
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςSLĂNINĂ AFUMATĂ
Εσωτερικό αναγνωριστικό4
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςSUBPRODUSE DE PORC
Εσωτερικό αναγνωριστικό5
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Εσωτερικό αναγνωριστικό6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
575983-2025 - Lepingu muutmine
Lepingu muutmise teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus25195/21.02.2025
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Sisemine tunnus1
Peamine liigitus (cpv): 15113000 Sealiha
OsaLOT-0002
PealkiriCÂRNAŢI TRANDAFIR
Sisemine tunnus2
Peamine liigitus (cpv): 15131700 Lihavalmistised
OsaLOT-0003
PealkiriCARNE DE PASĂRE
Sisemine tunnus3
Peamine liigitus (cpv): 15112000 Kodulinnud
OsaLOT-0004
PealkiriSLĂNINĂ AFUMATĂ
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
PealkiriSUBPRODUSE DE PORC
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
PealkiriOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Sisemine tunnus6
Peamine liigitus (cpv): 03142500 Munad
575983-2025 - Sopimusmuutokset
Hankintasopimuksen muuttamista koskeva ilmoitus
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste25195/21.02.2025
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Ilmoituksen nimiSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Sisäinen tunniste1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15113000 Sianliha
Ilmoituksen nimiCÂRNAŢI TRANDAFIR
Sisäinen tunniste2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15131700 Lihavalmisteet
Ilmoituksen nimiCARNE DE PASĂRE
Sisäinen tunniste3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15112000 Siipikarjanliha
Ilmoituksen nimiSLĂNINĂ AFUMATĂ
Sisäinen tunniste4
Ilmoituksen nimiSUBPRODUSE DE PORC
Sisäinen tunniste5
Ilmoituksen nimiOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Sisäinen tunniste6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 03142500 Munat
575983-2025 - Szerződésmódosítás
Szerződésmódosításról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító25195/21.02.2025
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
5. Rész
RészLOT-0001
CímSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Belső azonosító1
Fő osztályozás (cpv): 15113000 Sertéshús
RészLOT-0002
CímCÂRNAŢI TRANDAFIR
Belső azonosító2
Fő osztályozás (cpv): 15131700 Húskészítmények
RészLOT-0003
CímCARNE DE PASĂRE
Belső azonosító3
Fő osztályozás (cpv): 15112000 Baromfi
RészLOT-0004
CímSLĂNINĂ AFUMATĂ
Belső azonosító4
RészLOT-0005
CímSUBPRODUSE DE PORC
Belső azonosító5
RészLOT-0006
CímOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Belső azonosító6
Fő osztályozás (cpv): 03142500 Tojás
575983-2025 - Modifica dell'appalto
Avviso di modifica di un appalto
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno25195/21.02.2025
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Identificativo interno1
Classificazione principale (cpv): 15113000 Carne di maiale
LottoLOT-0002
TitoloCÂRNAŢI TRANDAFIR
Identificativo interno2
Classificazione principale (cpv): 15131700 Preparati a base di carne
LottoLOT-0003
TitoloCARNE DE PASĂRE
Identificativo interno3
Classificazione principale (cpv): 15112000 Pollame
LottoLOT-0004
TitoloSLĂNINĂ AFUMATĂ
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
TitoloSUBPRODUSE DE PORC
Identificativo interno5
LottoLOT-0006
TitoloOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Identificativo interno6
Classificazione principale (cpv): 03142500 Uova
575983-2025 - Līguma grozījumi
Paziņojums par līguma grozījumiem
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators25195/21.02.2025
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Iekšējais identifikators1
Galvenā klasifikācija (cpv): 15113000 Cūkgaļa
DaļaLOT-0002
NosaukumsCÂRNAŢI TRANDAFIR
Iekšējais identifikators2
Galvenā klasifikācija (cpv): 15131700 Gaļas pusfabrikāti
DaļaLOT-0003
NosaukumsCARNE DE PASĂRE
Iekšējais identifikators3
Galvenā klasifikācija (cpv): 15112000 Mājputnu gaļa
DaļaLOT-0004
NosaukumsSLĂNINĂ AFUMATĂ
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
NosaukumsSUBPRODUSE DE PORC
Iekšējais identifikators5
DaļaLOT-0006
NosaukumsOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Iekšējais identifikators6
Galvenā klasifikācija (cpv): 03142500 Olas
575983-2025 - Modifika fil-kuntratt
Avviż tal-modifika fil-kuntratt
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern25195/21.02.2025
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
5. Lott
LottLOT-0001
TitluSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Identifikatur intern1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15113000 Majjal
LottLOT-0002
TitluCÂRNAŢI TRANDAFIR
Identifikatur intern2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15131700 Preparazzjonijiet tal-laħam
LottLOT-0003
TitluCARNE DE PASĂRE
Identifikatur intern3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15112000 Tjur
LottLOT-0004
TitluSLĂNINĂ AFUMATĂ
Identifikatur intern4
LottLOT-0005
TitluSUBPRODUSE DE PORC
Identifikatur intern5
LottLOT-0006
TitluOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Identifikatur intern6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 03142500 Bajd
575983-2025 - Wijziging van een opdracht
Aankondiging van wijziging contract
Leveringen
Interne identificatiecode25195/21.02.2025
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15113000 Varkensvlees
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
Belangrijkste classificatie (cpv): 15131700 Vleesgerechten
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
Belangrijkste classificatie (cpv): 15112000 Pluimvee
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode6
Belangrijkste classificatie (cpv): 03142500 Eieren
575983-2025 - Modyfikacja umowy
Ogłoszenie o modyfikacji umowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator25195/21.02.2025
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Wewnętrzny identyfikator1
Główna klasyfikacja (cpv): 15113000 Wieprzowina
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCÂRNAŢI TRANDAFIR
Wewnętrzny identyfikator2
Główna klasyfikacja (cpv): 15131700 Przetwory mięsne
Część zamówieniaLOT-0003
TytułCARNE DE PASĂRE
Wewnętrzny identyfikator3
Główna klasyfikacja (cpv): 15112000 Drób
Część zamówieniaLOT-0004
TytułSLĂNINĂ AFUMATĂ
Wewnętrzny identyfikator4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułSUBPRODUSE DE PORC
Wewnętrzny identyfikator5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Wewnętrzny identyfikator6
Główna klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
575983-2025 - Modificări aduse contractului
Anunț de modificare a contractului
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern25195/21.02.2025
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern1
Clasificarea principală (cpv): 15113000 Carne de porc
LotLOT-0002
Identificator intern2
Clasificarea principală (cpv): 15131700 Preparate pe bază de carne
LotLOT-0003
Identificator intern3
Clasificarea principală (cpv): 15112000 Carne de pasăre
LotLOT-0004
Identificator intern4
LotLOT-0005
Identificator intern5
LotLOT-0006
Identificator intern6
Clasificarea principală (cpv): 03142500 Ouă
575983-2025 - Úprava zmluvy
Oznámenie o úprave zmluvy
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor25195/21.02.2025
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovSEMICARCASĂ DE PORC DEGRESATĂ
Interný identifikátor1
Hlavná klasifikácia (cpv): 15113000 Bravčové mäso
ČasťLOT-0002
NázovCÂRNAŢI TRANDAFIR
Interný identifikátor2
Hlavná klasifikácia (cpv): 15131700 Mäsové prípravky
ČasťLOT-0003
NázovCARNE DE PASĂRE
Interný identifikátor3
Hlavná klasifikácia (cpv): 15112000 Hydina
ČasťLOT-0004
NázovSLĂNINĂ AFUMATĂ
Interný identifikátor4
ČasťLOT-0005
NázovSUBPRODUSE DE PORC
Interný identifikátor5
ČasťLOT-0006
NázovOUĂ DE GĂINĂ PENTRU CONSUM
Interný identifikátor6
Hlavná klasifikácia (cpv): 03142500 Vajcia
575983-2025 - Ändring av kontrakt och ramavtal
Meddelande om ändring av kontrakt eller ramavtal
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare25195/21.02.2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1
Huvudklassificering (cpv): 15113000 Fläskkött
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2
Huvudklassificering (cpv): 15131700 Köttprodukter
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare3
Huvudklassificering (cpv): 15112000 Fjäderfä
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare6
Huvudklassificering (cpv): 03142500 Ägg