2. Процедура
Процедура
Заглавие: Schlosserarbeiten (Metallbauarb.)
Описание: Leistungen betr. Schlosser- bzw. Metallbauarbeiten im Zuge des Projekts Sanierung u. Zubau Bezirkshauptmannschaft Gänserndorf. Dabei sind insbesondere auch Stahlfenster, Geländer, Faltgitter, kraftbetätigtes Tor, Stabmattenzäune anzubieten.
Вътрешен идентификатор: LAD3-LIEG-13039/111-2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45262670 Металообработване
Допълнителна класификация (cpv): 45421132 Монтажни работи на прозорци, 45421148 Монтажни работи на портални врати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LAD3-LIEG-13039/111-2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45262670 Εργασίες κατεργασίας μετάλλων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45421132 Εγκατάσταση παραθύρων, 45421148 Εγκατάσταση πυλών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: LAD3-LIEG-13039/111-2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45262670 Metallitöö
Täiendav liigitus (cpv): 45421132 Akende paigaldamine, 45421148 Väravate paigaldamine
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: LAD3-LIEG-13039/111-2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45262670 Metalworking
Aicmiú breise (cpv): 45421132 Installation of windows, 45421148 Installation of gates
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: LAD3-LIEG-13039/111-2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45262670 Obrada metala
Dodatna klasifikacija (cpv): 45421132 Ugradnja prozora, 45421148 Ugradnja dvorišnih vrata
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Schlosserarbeiten (Metallbauarb.)
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45262670 Fémmegmunkálás
További osztályozás (cpv): 45421132 Ablak beszerelése, 45421148 Kapu beszerelése
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: LAD3-LIEG-13039/111-2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45262670 Xogħol tal-metall
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45421132 Stallazzjoni ta' twieqi, 45421148 Stallazzjoni ta’ gradi
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: LAD3-LIEG-13039/111-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45262670 Metaalbewerking
Aanvullende classificatie (cpv): 45421132 Plaatsen van ramen, 45421148 Plaatsen van poorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45262670 Prelucrare a metalelor
Clasificare suplimentară (cpv): 45421132 Instalare de ferestre, 45421148 Instalare de porţi
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: LAD3-LIEG-13039/111-2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45262670 Obrábanie kovov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45421132 Montáž okien, 45421148 Montáž brán
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45262670 Obdelava kovin
Dodatna klasifikacija (cpv): 45421132 Vgradnja oken, 45421148 Vgradnja vhodnih vrat
5. Sklop
Sklop: LOT-0001