See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: SERVICII DE AJUTORAREA REGENERĂRII NATURALE LA OCOLUL SILVIC FILIASI- DOLJ
Описание: Serviciile consta in tăierea de jos a subarboretului, a speciilor copleșitoare și a semințișurilor neutilizabile în vederea promovării speciilor principale în semințișurile naturale conform precizarilor din caietul de sarcini. Cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent se regasesc in Caietul de sarcini. Data limita de primire a solicitarilor de clarificari: 15 zile ( a 16-a zi inainte de data limita pentru depunerea ofertelor). “Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: in a 11 -a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 1590120_2025_PAAPD1545025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: Conform caietului de sarcini
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 1590120_2025_PAAPD1545025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77200000 Služby v oblasti lesnictví
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Default lot
Popis: Conform caietului de sarcini
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 1590120_2025_PAAPD1545025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Beskrivelse: Conform caietului de sarcini
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 1590120_2025_PAAPD1545025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1590120_2025_PAAPD1545025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77200000 Υπηρεσίες δασοκομίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Περιγραφή: Conform caietului de sarcini
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: 1590120_2025_PAAPD1545025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1590120_2025_PAAPD1545025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77200000 Servicios forestales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77200000 Metsandusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: Default lot
Kirjeldus: Conform caietului de sarcini
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77200000 Metsänhoitopalvelut
Ilmoituksen nimi: Default lot
Kuvaus: Conform caietului de sarcini
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 1590120_2025_PAAPD1545025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77200000 Services sylvicoles
Titre: Default lot
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 1590120_2025_PAAPD1545025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77200000 Šumarske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: Default lot
Opis: Conform caietului de sarcini
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77200000 Servizi forestali
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 1590120_2025_PAAPD1545025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77200000 Miškininkystės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: Default lot
Aprašymas: Conform caietului de sarcini
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: 1590120_2025_PAAPD1545025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Default lot
Apraksts: Conform caietului de sarcini
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 1590120_2025_PAAPD1545025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77200000 Servizzi tal-foresterija
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Wewnętrzny identyfikator: 1590120_2025_PAAPD1545025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77200000 Usługi leśnictwa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77200000 Serviços florestais
Descrição: Conform caietului de sarcini
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77200000 Lesnícke služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Názov: Default lot
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77200000 Gozdarske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1