576015-2025 - Резултат
Полша – Медицинско оборудване – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Обявление за възложена поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup i dostawa sprzętu medycznego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 1: Zakup i dostawa foteli terapeutycznych – 8 szt. Zadanie nr 2: Zakup i dostawa komory laminarnej – 1 szt. Zadanie nr 3: Zakup i dostawa chłodziarek laboratoryjnych – 3 szt. Zadanie nr 4: Zakup i dostawa wirówki bez wyposażenia – 1 szt. oraz wirówek z chłodzeniem – 2 szt. Zadanie nr 5: Zakup i dostawa chłodziarko-zamrażarki – 1 szt. Zadanie nr 6: Zakup i dostawa szaf chłodniczych medycznych – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr od 4a) do 4f) do SWZ.
Предишно обявление301283-2025
Вътрешен идентификаторIZP.2411.82.2025.AJ
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 33192000 Медицинска мебел, 42513000 Оборудване за охлаждане и замразяване, 42931100 Лабораторни центрофуги и принадлежности към тях
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеZadanie nr 1: Zakup i dostawa foteli terapeutycznych – 8 szt.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 1: Zakup i dostawa foteli terapeutycznych – 8 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr od 4a) do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie nr 1
Допълнителна класификация (cpv): 33192000 Медицинска мебел
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеZadanie nr 2: Zakup i dostawa komory laminarnej – 1 szt.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 2: Zakup i dostawa komory laminarnej – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr od 4b) do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie nr 2
Допълнителна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеZadanie nr 3: Zakup i dostawa chłodziarek laboratoryjnych – 3 szt.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 3: Zakup i dostawa chłodziarek laboratoryjnych – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr od 4c) do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie nr 3
Допълнителна класификация (cpv): 33192000 Медицинска мебел, 42513000 Оборудване за охлаждане и замразяване
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеZadanie nr 4: Zakup i dostawa wirówki bez wyposażenia – 1 szt. oraz wirówek z chłodzeniem – 2 szt.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 4: Zakup i dostawa wirówki bez wyposażenia – 1 szt. oraz wirówek z chłodzeniem – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr od 4d) do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie nr 4
Допълнителна класификация (cpv): 42931100 Лабораторни центрофуги и принадлежности към тях
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеZadanie nr 5: Zakup i dostawa chłodziarko-zamrażarki – 1 szt.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 5: Zakup i dostawa chłodziarko-zamrażarki – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr od 4e) do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie nr 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеZadanie nr 6: Zakup i dostawa szaf chłodniczych medycznych – 2 szt.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie nr 6: Zakup i dostawa szaf chłodniczych medycznych – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr od 4f) do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie nr 6
576015-2025 - Výsledek
Polsko – Zdravotnické přístroje – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevZakup i dostawa sprzętu medycznego
Předchozí oznámení301283-2025
Interní identifikátorIZP.2411.82.2025.AJ
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Další klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel), 33192000 Lékařský nábytek, 42513000 Chladící a mrazící zařízení, 42931100 Laboratorní odstředivky a příslušenství
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorZadanie nr 1
Další klasifikace (cpv): 33192000 Lékařský nábytek
ČástLOT-0002
Interní identifikátorZadanie nr 2
Další klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
ČástLOT-0003
Interní identifikátorZadanie nr 3
Další klasifikace (cpv): 33192000 Lékařský nábytek, 42513000 Chladící a mrazící zařízení
ČástLOT-0004
Interní identifikátorZadanie nr 4
Další klasifikace (cpv): 42931100 Laboratorní odstředivky a příslušenství
ČástLOT-0005
Interní identifikátorZadanie nr 5
ČástLOT-0006
Interní identifikátorZadanie nr 6
576015-2025 - Resultater
Polen – Medicinsk udstyr – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter eller koncessionstildeling – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelZakup i dostawa sprzętu medycznego
Tidligere bekendtgørelse301283-2025
Intern IDIZP.2411.82.2025.AJ
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller), 33192000 Møbler til medicinsk brug, 42513000 Køle- og fryseapparatur, 42931100 Laboratoriecentrifuger og tilbehør
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDZadanie nr 1
Supplerende klassifikation (cpv): 33192000 Møbler til medicinsk brug
DelkontraktLOT-0002
Intern IDZadanie nr 2
Supplerende klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
DelkontraktLOT-0003
Intern IDZadanie nr 3
Supplerende klassifikation (cpv): 33192000 Møbler til medicinsk brug, 42513000 Køle- og fryseapparatur
DelkontraktLOT-0004
Intern IDZadanie nr 4
Supplerende klassifikation (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger og tilbehør
DelkontraktLOT-0005
Intern IDZadanie nr 5
DelkontraktLOT-0006
Intern IDZadanie nr 6
576015-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung301283-2025
Interne KennungIZP.2411.82.2025.AJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
LosLOT-0004
Interne KennungZadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0005
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
Interne KennungZadanie nr 6
576015-2025 - Αποτέλεσμα
Πολωνία – Ιατρικές συσκευές – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Γνωστοποίηση ανάθεσης σύμβασης ή ανάθεσης σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση301283-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικόIZP.2411.82.2025.AJ
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά), 33192000 Ιατρικές προμήθειες, 42513000 Εξοπλισμός ψύξης και κατάψυξης, 42931100 Εργαστηριακά μηχανήματα φυγοκέντρησης και εξαρτήματα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie nr 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33192000 Ιατρικές προμήθειες
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie nr 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie nr 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33192000 Ιατρικές προμήθειες, 42513000 Εξοπλισμός ψύξης και κατάψυξης
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie nr 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42931100 Εργαστηριακά μηχανήματα φυγοκέντρησης και εξαρτήματα
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie nr 5
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie nr 6
576015-2025 - Tulemus
Poola – Meditsiiniseadmed – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Lepingu sõlmimise või kontsessiooni andmise teade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade301283-2025
Sisemine tunnusIZP.2411.82.2025.AJ
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 33192000 Meditsiiniline mööbel, 42513000 Jahutus- ja külmutusseadmed, 42931100 Laboratooriumitsentrifuugid ja nende tarvikud
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusZadanie nr 1
Täiendav liigitus (cpv): 33192000 Meditsiiniline mööbel
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusZadanie nr 2
Täiendav liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusZadanie nr 3
Täiendav liigitus (cpv): 33192000 Meditsiiniline mööbel, 42513000 Jahutus- ja külmutusseadmed
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusZadanie nr 4
Täiendav liigitus (cpv): 42931100 Laboratooriumitsentrifuugid ja nende tarvikud
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusZadanie nr 5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnusZadanie nr 6
576015-2025 - Tulokset
Puola – Lääketieteelliset laitteet – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Jälki-ilmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva jälki-ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus301283-2025
Sisäinen tunnisteIZP.2411.82.2025.AJ
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja), 33192000 Terveydenhuollon kalusteet, 42513000 Jäähdytys- ja pakastuslaitteet, 42931100 Laboratoriosentrifugit ja tarvikkeet
Sisäinen tunnisteZadanie nr 1
Lisäluokitus (cpv): 33192000 Terveydenhuollon kalusteet
Sisäinen tunnisteZadanie nr 2
Lisäluokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Sisäinen tunnisteZadanie nr 3
Lisäluokitus (cpv): 33192000 Terveydenhuollon kalusteet, 42513000 Jäähdytys- ja pakastuslaitteet
Sisäinen tunnisteZadanie nr 4
Lisäluokitus (cpv): 42931100 Laboratoriosentrifugit ja tarvikkeet
Sisäinen tunnisteZadanie nr 5
Sisäinen tunnisteZadanie nr 6
576015-2025 - Toradh
An Pholainn – Medical equipments – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Fógra maidir le dámhachtain conartha nó lamháltais — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo301283-2025
Aitheantóir inmheánachIZP.2411.82.2025.AJ
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
Aicmiú breise (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 33192000 Medical furniture, 42513000 Refrigerating and freezing equipment, 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 1
Aicmiú breise (cpv): 33192000 Medical furniture
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 2
Aicmiú breise (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 3
Aicmiú breise (cpv): 33192000 Medical furniture, 42513000 Refrigerating and freezing equipment
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 4
Aicmiú breise (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 5
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 6
576015-2025 - Eredmény
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Tájékoztató az eljárás eredményéről vagy koncesszió odaítéléséről – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímZakup i dostawa sprzętu medycznego
Előző hirdetmény301283-2025
Belső azonosítóIZP.2411.82.2025.AJ
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
További osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek), 33192000 Gyógyászati bútorok, 42513000 Hűtő- és fagyasztóberendezés, 42931100 Laboratóriumi centrifugák és tartozékok
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóZadanie nr 1
További osztályozás (cpv): 33192000 Gyógyászati bútorok
RészLOT-0002
Belső azonosítóZadanie nr 2
További osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
RészLOT-0003
Belső azonosítóZadanie nr 3
További osztályozás (cpv): 33192000 Gyógyászati bútorok, 42513000 Hűtő- és fagyasztóberendezés
RészLOT-0004
Belső azonosítóZadanie nr 4
További osztályozás (cpv): 42931100 Laboratóriumi centrifugák és tartozékok
RészLOT-0005
Belső azonosítóZadanie nr 5
RészLOT-0006
Belső azonosítóZadanie nr 6
576015-2025 - Risultati
Polonia – Apparecchiature mediche – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Avviso di aggiudicazione di un appalto o di una concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente301283-2025
Identificativo internoIZP.2411.82.2025.AJ
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri), 33192000 Mobili per uso medico, 42513000 Apparecchi di refrigerazione e congelazione, 42931100 Centrifughe per laboratori e accessori
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoZadanie nr 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33192000 Mobili per uso medico
LottoLOT-0002
Identificativo internoZadanie nr 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
LottoLOT-0003
Identificativo internoZadanie nr 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33192000 Mobili per uso medico, 42513000 Apparecchi di refrigerazione e congelazione
LottoLOT-0004
Identificativo internoZadanie nr 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42931100 Centrifughe per laboratori e accessori
LottoLOT-0005
Identificativo internoZadanie nr 5
LottoLOT-0006
Identificativo internoZadanie nr 6
576015-2025 - Rezultāts
Polija – Medicīniskās ierīces – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums301283-2025
Iekšējais identifikatorsIZP.2411.82.2025.AJ
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 33192000 Medicīniskās mēbeles, 42513000 Dzesēšanas un saldēšanas iekārtas, 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 1
Papildu klasifikācija (cpv): 33192000 Medicīniskās mēbeles
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 2
Papildu klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 3
Papildu klasifikācija (cpv): 33192000 Medicīniskās mēbeles, 42513000 Dzesēšanas un saldēšanas iekārtas
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 4
Papildu klasifikācija (cpv): 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 5
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 6
576015-2025 - Riżultat
Il-Polonja – Tagħmir mediku – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Avviż tal-għoti tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluZakup i dostawa sprzętu medycznego
Avviż preċedenti301283-2025
Identifikatur internIZP.2411.82.2025.AJ
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet), 33192000 Għamara medika, 42513000 Apparat tar-refriġerazzjoni u ta' l-iffriżar, 42931100 Ċentrifugi tal-laboratorju u aċċessorji oħra
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internZadanie nr 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33192000 Għamara medika
LottLOT-0002
Identifikatur internZadanie nr 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
LottLOT-0003
Identifikatur internZadanie nr 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33192000 Għamara medika, 42513000 Apparat tar-refriġerazzjoni u ta' l-iffriżar
LottLOT-0004
Identifikatur internZadanie nr 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42931100 Ċentrifugi tal-laboratorju u aċċessorji oħra
LottLOT-0005
Identifikatur internZadanie nr 5
LottLOT-0006
Identifikatur internZadanie nr 6
576015-2025 - Resultaat
Polen – Medische apparatuur – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Eerdere aankondiging301283-2025
Interne identificatiecodeIZP.2411.82.2025.AJ
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen), 33192000 Meubilair voor medische doeleinden, 42513000 Koel- en diepvriesuitrusting, 42931100 Laboratoriumcentrifuges en toebehoren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZadanie nr 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33192000 Meubilair voor medische doeleinden
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZadanie nr 2
Aanvullende classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeZadanie nr 3
Aanvullende classificatie (cpv): 33192000 Meubilair voor medische doeleinden, 42513000 Koel- en diepvriesuitrusting
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeZadanie nr 4
Aanvullende classificatie (cpv): 42931100 Laboratoriumcentrifuges en toebehoren
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeZadanie nr 5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodeZadanie nr 6
576015-2025 - Resultados
Polónia – Equipamento médico – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Anúncio de adjudicação de contrato ou de concessão — regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior301283-2025
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos), 33192000 Mobiliário para fins médicos, 42513000 Equipamento de refrigeração e congelação, 42931100 Centrifugadoras de laboratório e acessórios
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZadanie nr 1
Classificação adicional (cpv): 33192000 Mobiliário para fins médicos
LoteLOT-0002
Identificador internoZadanie nr 2
Classificação adicional (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
LoteLOT-0003
Identificador internoZadanie nr 3
Classificação adicional (cpv): 33192000 Mobiliário para fins médicos, 42513000 Equipamento de refrigeração e congelação
LoteLOT-0004
Identificador internoZadanie nr 4
Classificação adicional (cpv): 42931100 Centrifugadoras de laboratório e acessórios
LoteLOT-0005
Identificador internoZadanie nr 5
LoteLOT-0006
Identificador internoZadanie nr 6
576015-2025 - Rezultat
Polonia – Echipamente medicale – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Anunț de atribuire a contractului sau a concesiunii - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior301283-2025
Identificator internIZP.2411.82.2025.AJ
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 33192000 Mobilier medical, 42513000 Echipamente de refrigerare şi de congelare, 42931100 Centrifuge de laborator şi accesorii
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internZadanie nr 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33192000 Mobilier medical
LotLOT-0002
Identificator internZadanie nr 2
Clasificare suplimentară (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
LotLOT-0003
Identificator internZadanie nr 3
Clasificare suplimentară (cpv): 33192000 Mobilier medical, 42513000 Echipamente de refrigerare şi de congelare
LotLOT-0004
Identificator internZadanie nr 4
Clasificare suplimentară (cpv): 42931100 Centrifuge de laborator şi accesorii
LotLOT-0005
Identificator internZadanie nr 5
LotLOT-0006
Identificator internZadanie nr 6
576015-2025 - Výsledok
Poľsko – Zdravotnícke vybavenie – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania alebo oznámenie o udelení koncesie – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovZakup i dostawa sprzętu medycznego
Predchádzajúce oznámenie301283-2025
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 33192000 Zdravotnícky nábytok, 42513000 Chladiace a mraziace zariadenia, 42931100 Laboratórne odstredivky a príslušenstvo
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZadanie nr 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33192000 Zdravotnícky nábytok
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorZadanie nr 2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorZadanie nr 3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33192000 Zdravotnícky nábytok, 42513000 Chladiace a mraziace zariadenia
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorZadanie nr 4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42931100 Laboratórne odstredivky a príslušenstvo
ČasťLOT-0005
Interný identifikátorZadanie nr 5
ČasťLOT-0006
Interný identifikátorZadanie nr 6
576015-2025 - Rezultati
Poljska – Medicinska oprema – Zakup i dostawa sprzętu medycznego
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo301283-2025
Notranji identifikatorIZP.2411.82.2025.AJ
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 33192000 Medicinsko pohištvo, 42513000 Naprave za hlajenje in zamrzovanje, 42931100 Laboratorijske centrifuge in dodatki
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZadanie nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192000 Medicinsko pohištvo
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorZadanie nr 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorZadanie nr 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192000 Medicinsko pohištvo, 42513000 Naprave za hlajenje in zamrzovanje
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorZadanie nr 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 42931100 Laboratorijske centrifuge in dodatki
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorZadanie nr 5
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorZadanie nr 6