2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rozbudowa drogi gminnej nr 120760R obejmująca ulicę Przekopaną i Piaskową w Przemyślu w km od 1+045,00 do 2+798,00
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie budowlane polegające na: - wykonaniu kompleksowej dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi gminnej nr 120760R obejmującej ulice Przekopaną i Piaskową w Przemyślu w km od 1+045,00 do 2+798 wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, - wykonaniu robót budowlanych na podstawie w/w dokumentacji projektowej oraz wymaganych decyzji administracyjnych, - oddaniu wykonanego obiektu do użytkowania w stanie wolnym od wad i usterek. W ramach przedmiotowej inwestycji planuje się rozbudowę drogi gminnej nr 120760R obejmującą ulice Przekopaną i Piaskową w Przemyślu na odcinku o długości ok. 1 753mb w km od 1+045,00 do 2+798. Załączony Program funkcjonalno – użytkowy pozwoli określić wszystkie wymagania dotyczące wykonania dokumentacji projektowej, a także przebudowy drogi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Dodatkowo określa wymagania dotyczące zaprojektowania, realizacji, odbioru i oddania do użytkowania przedmiotowej drogi. Rozbudowę drogi należy zaprojektować na podstawie przepisów techniczno – budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz.U.2022 poz.1518 z późn. zm.). Wykonanie robót budowlanych i oddanie do użytku przedmiotu zamówienia musi być zrealizowane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo Budowlane (Dz.U. 2024r. poz. 725, 834, 1222, 1847, 1881 z późn. zm.), ustawą z dnia 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. 2024 poz. 311) oraz wszystkimi aktami prawnymi właściwymi w przedmiocie zamówienia, w tym przepisami techniczno – budowlanymi, obowiązującymi normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej. Zakres przewidziany do realizacji obejmuje m.in. wykonanie robót: a) pomiarowych, b) rozbiórkowych, przygotowawczych i wykończeniowych, c) ziemnych – wykopy, nasypy, koryta, d) nawierzchniowych w zakresie jezdni, skrzyżowań, dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, opasek bezpieczeństwa, zjazdów drogowych, pasów postojowych, zatok autobusowych wraz z pętlą do zawracania, e) w zakresie odwodnienia drogi, f) w zakresie oświetlenia ulicznego, g) w zakresie likwidacji kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu, h) w zakresie oznakowania pionowego, poziomego oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Предишно обявление: 323656-2025
Вътрешен идентификатор: ZDM.NE-3.333.7.2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa powyżej.
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища
Допълнителна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 45316000 Монтажни работи на осветителни и сигнализационни системи за пътища, летища и други, 45316110 Монтажни работи на оборудване за осветление на пътища, летища и други, 45231100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни тръбопроводи, 45232310 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на телефонни линии, 45232410 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационна мрежа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Основна класификация (cpv): 45247100 Строителни и монтажни работи на плавателни пътища
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 323656-2025
Interní identifikátor: ZDM.NE-3.333.7.2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů, 45316110 Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic, 45231100 Všeobecné stavební práce pro kladení potrubí, 45232310 Stavební práce pro telefonní vedení, 45232410 Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí
5. Část
Část: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 45247100 Výstavba vodních cest
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 323656-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZDM.NE-3.333.7.2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233120 Έργα οδοποιίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45316110 Εγκατάσταση εξοπλισμού φωτισμού οδών, 45231100 Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, 45232310 Κατασκευαστικές εργασίες για τηλεφωνικές γραμμές, 45232410 Έργα σε υπονόμους
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45247100 Κατασκευαστικές εργασίες υδάτινων οδών
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 323656-2025
Internal identifier: ZDM.NE-3.333.7.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45316110 Installation of road lighting equipment, 45231100 General construction work for pipelines, 45232310 Construction work for telephone lines, 45232410 Sewerage work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 45247100 Construction work for waterways
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 323656-2025
Sisemine tunnus: ZDM.NE-3.333.7.2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233120 Teeehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 45316000 Valgustus- ja signalisatsioonisüsteemide paigaldamine, 45316110 Teedevalgustuse paigaldamine, 45231100 Torujuhtmete üldehitustööd, 45232310 Telefoniliinide ehitustööd, 45232410 Kanalisatsioonitööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 45247100 Veeteede ehitustööd
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 323656-2025
Sisäinen tunniste: ZDM.NE-3.333.7.2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233120 Tienrakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 45316000 Valaistus- ja merkinantojärjestelmien asennustyöt, 45316110 Katuvalojen asennustyöt, 45231100 Putkijohtojen yleiset rakentamistyöt, 45232310 Puhelinlinjojen rakennustyöt, 45232410 Viemäröintityö
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45247100 Vesiväylien rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 323656-2025
Identifiant interne: ZDM.NE-3.333.7.2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa powyżej.
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233120 Travaux de construction de routes
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 45316000 Travaux d'installation de systèmes d'illumination et de signalisation, 45316110 Installation de matériel d'éclairage public, 45231100 Travaux généraux de construction pour pipelines, 45232310 Travaux de construction de lignes téléphoniques, 45232410 Travaux d'assainissement
Nomenclature principale (cpv): 45247100 Travaux de construction de voies navigables
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 323656-2025
Belső azonosító: ZDM.NE-3.333.7.2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233120 Közút építése
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 45316000 Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése, 45316110 Közúti világítóberendezések szerelése, 45231100 Csővezeték általános építési munkái, 45232310 Telefonvezetékek építése, 45232410 Csatornahálózat építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 45247100 Vízi utak építése
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 323656-2025
Identificativo interno: ZDM.NE-3.333.7.2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233120 Lavori di costruzione di strade
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 45316000 Lavori di installazione di sistemi di illuminazione e di segnalazione, 45316110 Installazione di impianti di illuminazione stradale, 45231100 Lavori generali di costruzione di condutture, 45232310 Lavori di costruzione di linee telefoniche, 45232410 Lavori su reti fognarie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 45247100 Lavori di costruzione per vie di navigazione
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 323656-2025
Vidaus identifikatorius: ZDM.NE-3.333.7.2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233120 Kelių tiesimo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 45316000 Apšvietimo ir signalizacijos sistemų montavimo darbai, 45316110 Kelių apšvietimo įrenginių montavimas, 45231100 Bendrieji vamzdynų tiesimo darbai, 45232310 Telefono linijų tiesimo darbai, 45232410 Kanalizacijos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45247100 Vandens kelių įrengimo darbai
Eerdere aankondiging: 323656-2025
Interne identificatiecode: ZDM.NE-3.333.7.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting, 45231100 Algemene bouwwerkzaamheden voor pijpleidingen, 45232310 Bouwwerkzaamheden voor telefoonlijnen, 45232410 Waterzuiveringswerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 45247100 Bouwwerkzaamheden voor waterwegen
Poprzednie ogłoszenie: 323656-2025
Wewnętrzny identyfikator: ZDM.NE-3.333.7.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45316110 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego, 45231100 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów, 45232310 Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych, 45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 45247100 Roboty w zakresie budowy dróg wodnych
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 323656-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233120 Construção de estradas
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 45316000 Instalação de sistemas de iluminação e de sinalização, 45316110 Instalação de dispositivos para iluminação de estradas, 45231100 Obras gerais de construção de condutas de longa distância, 45232310 Construção de linhas telefónicas, 45232410 Obras de construção de sistemas colectores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Classificação principal (cpv): 45247100 Construção de vias navegáveis
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 323656-2025
Identificator intern: ZDM.NE-3.333.7.2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233120 Lucrări de construcţii de drumuri
Clasificare suplimentară (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare, 45316110 Instalare de echipament de iluminare stradală, 45231100 Lucrări generale de construcţii de conducte, 45232310 Lucrări de construcţii de linii telefonice, 45232410 Lucrări de asanare
Clasificarea principală (cpv): 45247100 Lucrări de construcţii de căi navigabile
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 323656-2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45316110 Inštalacija naprav za cestno razsvetljavo, 45231100 Splošna gradbena dela na cevovodih, 45232310 Gradbena dela na telefonskih vodih, 45232410 Kanalizacijski objekti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45247100 Gradbena dela na vodnih poteh
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 323656-2025
Intern identifierare: ZDM.NE-3.333.7.2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233120 Vägbygge
Ytterligare klassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45316110 Installation av vägbelysning, 45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, 45232310 Anläggningsarbeten för telefonledningar, 45232410 Underhållsarbeten för avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 45247100 Anläggningsarbete för farleder