See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Produženje prava za korištenje programske opreme za TrendMicro (Antivirus, Antispam, Deep Security)
Описание: Predmet nabave je produžetak valjanosti programske opreme (licenci) i licenčne podrške vezano na Trendmicro softverske proizvode za potrebe Naručitelja, a koji se koriste za potrebe antivirusne zaštite Informacijskog sustava Naručitelja. Nabavom je potrebno produžiti prava korištenja licenčnih proizvoda prema Troškovniku i implementirati (ugraditi) ih u Informacijski sustav Naručitelja. Programska oprema sadrži antivirusnu komponentu, kao i Antispam i Deep Securitiy komponentu. Predmet nabave sadrži i standardno održavanje licencirane Trendmicro programske opreme s uključenom softverskom podrškom (uključuje nove verzije svog potrebnog softvera, zakrpe, nadogradnje i podršku proizvođača). Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom važenja ugovora o javnoj nabavi robe. Količina predmeta nabave sukladna je Prilogu – Troškovnik koji je sastavni dio Dokumentacije.
Вътрешен идентификатор: 57-VV-25
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48761000 Антивирусни софтуерни пакети
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 57-VV-25
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48761000 Balík antivirových programů
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 57-VV-25
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48761000 Antivirusprogrampakke
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 57-VV-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 57-VV-25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48761000 Πακέτα λογισμικού αντιιικής προστασίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 57-VV-25
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48761000 Anti-virus software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 57-VV-25
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48761000 Paquetes de software antivirus
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 57-VV-25
Menettelyn tyyppi: Avoin
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48761000 Virustorjuntaohjelmatuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 57-VV-25
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48761000 Logiciels antivirus
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 57-VV-25
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
576033-2025 - Rezultati
Obavijest o dodjeli ugovora ili koncesije – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka57-VV-25
Vrsta postupkaOtvoren
Glavna obilježja postupkaOtvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48761000 Antivirusni programski paket
5. Grupa
GrupaLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 57-VV-25
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48761000 Pacchetti software antivirus
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 57-VV-25
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48761000 Pakkett ta' softwer kontra l-vajrusis
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 57-VV-25
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48761000 Anti-virussoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48761000 Pacote de software antivírus
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 57-VV-25
Vrsta postopka: Odprti postopek
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48761000 Protivirusni programski paket
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
576033-2025 - Resultat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare57-VV-25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenOtvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48761000 Antivirusprogramvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000