See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Inżynier kontraktu dla zadania:Budowa budynku laboratorium badań fizykochemicznych oraz portierni zakładowej dla Oczyszczalni Ścieków "WARTA" S.A. wraz z rozbiórką budynku D w Częstochowie
Описание: Inżynier kontraktu dla zadania: Budowa budynku laboratorium badań fizykochemicznych oraz portierni zakładowej dla Oczyszczalni Ścieków "WARTA" S.A. wraz z rozbiórką budynku D w Częstochowie
Предишно обявление: 317096-2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Pilny charakter wykonania zadania
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Inżynier kontraktu dla zadania: Budowa budynku laboratorium badań fizykochemicznych oraz portierni zakładowej dla Oczyszczalni Ścieków "WARTA" S.A. wraz z rozbiórką budynku D w Częstochowie
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 317096-2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Pilny charakter wykonania zadania
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 317096-2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Begrundelse for hasteproceduren: Pilny charakter wykonania zadania
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 317096-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilny charakter wykonania zadania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 317096-2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίας: Pilny charakter wykonania zadania
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Previous notice: 317096-2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Pilny charakter wykonania zadania
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 317096-2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Pilny charakter wykonania zadania
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 317096-2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Obrazloženje ubrzanog postupka: Pilny charakter wykonania zadania
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 317096-2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Giustificazione della procedura accelerata: Pilny charakter wykonania zadania
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 317096-2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Pilny charakter wykonania zadania
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 317096-2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Ġustifikazzjoni għall-proċedura aċċellerata: Pilny charakter wykonania zadania
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Eerdere aankondiging: 317096-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Pilny charakter wykonania zadania
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 317096-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 317096-2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Justificarea procedurii accelerate: Pilny charakter wykonania zadania
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 317096-2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Obrazložitev za pospešen postopek: Pilny charakter wykonania zadania
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001