2. Процедура
Процедура
Заглавие: I/21 Giraltovce - Fijaš, rekonštrukcia cesty
Описание: Predmetom obstarávania je vypracovanie a dodanie projektovej dokumentácie stavebného zámeru (DSZ), projektu stavby (PS) s náležitosťami vykonávacieho projektu a výkon autorského dohľadu (AD). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácii, je uvedené vo zväzku 1, v časti 1.2 Opis predmetu zákazky, v prílohách súťažných podkladoch a vo zväzku 2 Zmluvné podmienky.
Вътрешен идентификатор: 365/2025/5110
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71322000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения
Допълнителна класификация (cpv): 71322300 Услуги по проектиране и конструиране на мостове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 365/2025/5110
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71322000 Fagmæssig projektering af ingeniørarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 71322300 Projektering af broer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 365/2025/5110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: 365/2025/5110
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
Additional classification (cpv): 71322300 Bridge-design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71322000 Tsiviilehitustööde tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71322300 Silla projekteerimisteenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Košický kraj (SK042)
Riik: Slovakkia
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 365/2025/5110
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71322000 Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71322300 Usluge projektiranja mosta
Mjesto izvršenja
Zemlja: Slovačka
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 365/2025/5110
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71322000 Servizi di progettazione tecnica per la costruzione di opere di ingegneria civile
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71322300 Servizi di progettazione di ponti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 365/2025/5110
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71322300 Tiltų projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 365/2025/5110
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71322300 Usługi projektowania mostów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
576076-2025 - Javni razpis
Slovaška – Storitve gradbenega projektiranja za objekte nizke gradnje – I/21 Giraltovce - Fijaš, rekonštrukcia cesty
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator365/2025/5110
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71322000 Storitve gradbenega projektiranja za objekte nizke gradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71322300 Storitve projektiranja mostov
5. Sklop
SklopLOT-0001