576078-2025 - Състезателна процедура
Полша – Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия – Dostawa energii elektrycznej
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa energii elektrycznej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego w SWZ. Ilość punktów poboru energii PPE wynosi 292 szt. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej dla poszczególnych grup taryfowych wynosi: 1) dla zasilania oświetlenia ulicznego: taryfa C12b dzienna – 599 700 kWh, taryfa C12b nocna -1 241 340 kWh, 2) dla budynków użyteczności publicznej: taryfa C12b dzienna – 5 640 kWh, taryfa C12b nocna – 9 600 kWh, taryfa C11 całodobowa – 235 200 kWh, taryfa C21 całodobowa – 10 800 kWh, taryfa G11 całodobowa – 2 400 kWh, 3) dla placówek oświatowych: taryfa C11 – 299 400 kWh, taryfa C21 – 471 600 kWh. Moc umowna dla wszystkich punktów PPE wynosi: 2 207 kW. Zamawiający jest zaliczany do V grupy przyłączeniowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Вътрешен идентификаторZP.272.37.GK.2025
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Formularz cenowy, zgodnie z treścią Załącznika nr 1.1 do SWZ, 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 09300000 Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego w SWZ. Ilość punktów poboru energii PPE wynosi 292 szt. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej dla poszczególnych grup taryfowych wynosi: 1) dla zasilania oświetlenia ulicznego: taryfa C12b dzienna – 537 600 kWh, taryfa C12b nocna -1 118 880 kWh, 2) dla budynków użyteczności publicznej: taryfa C12b dzienna – 5 640 kWh, taryfa C12b nocna – 9 600 kWh, taryfa C11 całodobowa – 218 400 kWh, taryfa C21 całodobowa – 10 800 kWh, taryfa G11 całodobowa – 2 400 kWh, 3) dla placówek oświatowych: taryfa C11 – 285 600 kWh, taryfa C21 – 360 000 kWh. Moc umowna dla wszystkich punktów PPE wynosi: 2 207 kW. Zamawiający jest zaliczany do V grupy przyłączeniowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje opcji.
576078-2025 - Zadávání
Polsko – Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie – Dostawa energii elektrycznej
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa energii elektrycznej
Interní identifikátorZP.272.37.GK.2025
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09300000 Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
576078-2025 - Mise en concurrence
Pologne – Électricité, chauffage, énergie solaire et nucléaire – Dostawa energii elektrycznej
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreDostawa energii elektrycznej
Identifiant interneZP.272.37.GK.2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Formularz cenowy, zgodnie z treścią Załącznika nr 1.1 do SWZ, 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy.
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 09300000 Électricité, chauffage, énergie solaire et nucléaire
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsZamawiający nie przewiduje opcji.
576078-2025 - Iomaíocht
An Pholainn – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealDostawa energii elektrycznej
Aitheantóir inmheánachZP.272.37.GK.2025
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaZamawiający nie przewiduje opcji.
576078-2025 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari – Dostawa energii elektrycznej
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa energii elektrycznej
Identifikatur internZP.272.37.GK.2025
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09300000 Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietZamawiający nie przewiduje opcji.
576078-2025 - Procedura konkurencyjna
Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – Dostawa energii elektrycznej
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułDostawa energii elektrycznej
Wewnętrzny identyfikatorZP.272.37.GK.2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
576078-2025 - Súťaž
Poľsko – Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia – Dostawa energii elektrycznej
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovDostawa energii elektrycznej
Interný identifikátorZP.272.37.GK.2025
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09300000 Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia
5. Časť
ČasťLOT-0001
576078-2025 - Konkurrensutsättning
Polen – Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi – Dostawa energii elektrycznej
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDostawa energii elektrycznej
Intern identifierareZP.272.37.GK.2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenZamawiający nie przewiduje opcji.