See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Verwerken van houtafval van recyclageparken
Описание: Deze opdracht omvat het verwerken van houtafval (Eural-code: 20.01.38) die afkomstig is van huishoudens en gelijkaardige bedrijfsafvalstromen die selectief worden aangeleverd door de inwoners van het werkingsgebied van Mirom Roeselare op de recyclageparken van de aangesloten gemeenten. - Hooglede - Houthulst - Koekelare - Kortemark - Langemark-Poelkapelle - Lichtervelde - Moorslede - Roeselare - Rumbeke - Staden - Torhout - Wingene - Zonnebeke Daarnaast biedt Mirom Roeselare de inwoners van haar werkingsgebied de dienst om groot huisvuil thuis aan te bieden voor ophaling. Mirom Roeselare beschikt ook over een interne houtcontainer die eveneens is opgenomen in deze prijsvraag. De verschillende afvalstoffen worden ingezameld in containers en door Mirom Roeselare of de door het bestuur aangeduide transporteurs afgevoerd naar de verwerkers. Deze opdracht is opgedeeld in 26 percelen die elk een hoeveelheid van 250 ton houtafval bevatten. Elk perceel is identiek naar verwerking. De opdeling van de opdracht in meerdere kleine percelen heeft tot doel om: - zowel grote als kleine marktspelers kansen te bieden - het optimum te zoeken in het totaal van de verwerkingskost en de transportkost
Вътрешен идентификатор: PPP0HE-673/5077/2025/436
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90513000 Услуги по превозване на отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Verwerken van houtafval
Описание: Verwerken van houtafval
Вътрешен идентификатор: 2025/436_1
Обособена позиция: LOT-0002
Вътрешен идентификатор: 2025/436 2_2
Обособена позиция: LOT-0003
Вътрешен идентификатор: 2025/436 3_3
Обособена позиция: LOT-0004
Вътрешен идентификатор: 2025/436 4_4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Perceel 5 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 5 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 5_5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Perceel 6 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 6 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 6_6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Perceel 7 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 7 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 7_7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Perceel 8 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 8 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 8_8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Perceel 9 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 9 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 9_9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Perceel 10 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 10 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 10_10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Perceel 11 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 11 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 11_11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Perceel 12 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 12 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 12_12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Perceel 13 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 13 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 13_13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Perceel 14 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 14 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 14_14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Perceel 15 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 15 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 15_15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Perceel 16 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 16 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 16_16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Perceel 17 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 17 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 17_17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Perceel 18 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 18 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 18_18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Perceel 19 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 19 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 19_19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Perceel 20 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 20 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 20_20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Perceel 21 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 21 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 21_21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Perceel 22 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 22 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 22_22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Perceel 23 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 23 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 23_23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Perceel 24 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 24 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 24_24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Perceel 25 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 25 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 25_25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Perceel 26 (Verwerken van houtafval)
Описание: Perceel 26 (Verwerken van houtafval)
Вътрешен идентификатор: 2025/436 26_26
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PPP0HE-673/5077/2025/436
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90513000 Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Verwerken van houtafval
Popis: Verwerken van houtafval
Interní identifikátor: 2025/436_1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2025/436 2_2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 2025/436 3_3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 2025/436 4_4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 2025/436 5_5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 2025/436 6_6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 2025/436 7_7
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 2025/436 8_8
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: 2025/436 9_9
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 2025/436 10_10
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: 2025/436 11_11
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: 2025/436 12_12
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: 2025/436 13_13
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: 2025/436 14_14
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: 2025/436 15_15
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: 2025/436 16_16
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: 2025/436 17_17
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: 2025/436 18_18
Část: LOT-0019
Interní identifikátor: 2025/436 19_19
Část: LOT-0020
Interní identifikátor: 2025/436 20_20
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: 2025/436 21_21
Část: LOT-0022
Interní identifikátor: 2025/436 22_22
Část: LOT-0023
Interní identifikátor: 2025/436 23_23
Část: LOT-0024
Interní identifikátor: 2025/436 24_24
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: 2025/436 25_25
Část: LOT-0026
Interní identifikátor: 2025/436 26_26
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP0HE-673/5077/2025/436
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Verwerken van houtafval
Beskrivelse: Verwerken van houtafval
Intern ID: 2025/436_1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2025/436 2_2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 2025/436 3_3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 2025/436 4_4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 2025/436 5_5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 2025/436 6_6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 2025/436 7_7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 2025/436 8_8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 2025/436 9_9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 2025/436 10_10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 2025/436 11_11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 2025/436 12_12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 2025/436 13_13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 2025/436 14_14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 2025/436 15_15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 2025/436 16_16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 2025/436 17_17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 2025/436 18_18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 2025/436 19_19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 2025/436 20_20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 2025/436 21_21
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: 2025/436 22_22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 2025/436 23_23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 2025/436 24_24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 2025/436 25_25
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: 2025/436 26_26
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP0HE-673/5077/2025/436
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Verwerken van houtafval
Interne Kennung: 2025/436_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2025/436 2_2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 2025/436 3_3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 2025/436 4_4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 2025/436 5_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 2025/436 6_6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 2025/436 7_7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 2025/436 8_8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 2025/436 9_9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 2025/436 10_10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 2025/436 11_11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 2025/436 12_12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 2025/436 13_13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 2025/436 14_14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 2025/436 15_15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 2025/436 16_16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 2025/436 17_17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 2025/436 18_18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 2025/436 19_19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 2025/436 20_20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 2025/436 21_21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 2025/436 22_22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 2025/436 23_23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 2025/436 24_24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 2025/436 25_25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 2025/436 26_26
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0HE-673/5077/2025/436
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Verwerken van houtafval
Descripción: Verwerken van houtafval
Identificador interno: 2025/436_1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2025/436 2_2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 2025/436 3_3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 2025/436 4_4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 2025/436 5_5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 2025/436 6_6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 2025/436 7_7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 2025/436 8_8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 2025/436 9_9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 2025/436 10_10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 2025/436 11_11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 2025/436 12_12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 2025/436 13_13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 2025/436 14_14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 2025/436 15_15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 2025/436 16_16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 2025/436 17_17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 2025/436 18_18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 2025/436 19_19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 2025/436 20_20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 2025/436 21_21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 2025/436 22_22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 2025/436 23_23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 2025/436 24_24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 2025/436 25_25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 2025/436 26_26
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Verwerken van houtafval
Kirjeldus: Verwerken van houtafval
Sisemine tunnus: 2025/436_1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2025/436 2_2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 2025/436 3_3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 2025/436 4_4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 2025/436 5_5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 2025/436 6_6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 2025/436 7_7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 2025/436 8_8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 2025/436 9_9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 2025/436 10_10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 2025/436 11_11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 2025/436 12_12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 2025/436 13_13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 2025/436 14_14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 2025/436 15_15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 2025/436 16_16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 2025/436 17_17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 2025/436 18_18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 2025/436 19_19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 2025/436 20_20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 2025/436 21_21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 2025/436 22_22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 2025/436 23_23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 2025/436 24_24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 2025/436 25_25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 2025/436 26_26
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90513000 Vaarattomien jätteiden käsittely ja poiskuljetus
Ilmoituksen nimi: Verwerken van houtafval
Kuvaus: Verwerken van houtafval
Sisäinen tunniste: 2025/436_1
Sisäinen tunniste: 2025/436 2_2
Sisäinen tunniste: 2025/436 3_3
Sisäinen tunniste: 2025/436 4_4
Sisäinen tunniste: 2025/436 5_5
Sisäinen tunniste: 2025/436 6_6
Sisäinen tunniste: 2025/436 7_7
Sisäinen tunniste: 2025/436 8_8
Sisäinen tunniste: 2025/436 9_9
Sisäinen tunniste: 2025/436 10_10
Sisäinen tunniste: 2025/436 11_11
Sisäinen tunniste: 2025/436 12_12
Sisäinen tunniste: 2025/436 13_13
Sisäinen tunniste: 2025/436 14_14
Sisäinen tunniste: 2025/436 15_15
Sisäinen tunniste: 2025/436 16_16
Sisäinen tunniste: 2025/436 17_17
Sisäinen tunniste: 2025/436 18_18
Sisäinen tunniste: 2025/436 19_19
Sisäinen tunniste: 2025/436 20_20
Sisäinen tunniste: 2025/436 21_21
Sisäinen tunniste: 2025/436 22_22
Sisäinen tunniste: 2025/436 23_23
Sisäinen tunniste: 2025/436 24_24
Sisäinen tunniste: 2025/436 25_25
Sisäinen tunniste: 2025/436 26_26
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP0HE-673/5077/2025/436
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Verwerken van houtafval
Opis: Verwerken van houtafval
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436_1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 2_2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 3_3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 4_4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 5_5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 6_6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 7_7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 8_8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 9_9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 10_10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 11_11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 12_12
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 13_13
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 14_14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 15_15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 16_16
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 17_17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 18_18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 19_19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 20_20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 21_21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 22_22
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 23_23
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 24_24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 25_25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 2025/436 26_26
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90513000 Nem veszélyes hulladék és szemét kezelésével és ártalmatlanításával kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Verwerken van houtafval
Leírás: Verwerken van houtafval
Belső azonosító: 2025/436_1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2025/436 2_2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 2025/436 3_3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 2025/436 4_4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 2025/436 5_5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 2025/436 6_6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 2025/436 7_7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 2025/436 8_8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 2025/436 9_9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 2025/436 10_10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 2025/436 11_11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 2025/436 12_12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 2025/436 13_13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 2025/436 14_14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 2025/436 15_15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 2025/436 16_16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 2025/436 17_17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 2025/436 18_18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: 2025/436 19_19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 2025/436 20_20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 2025/436 21_21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 2025/436 22_22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 2025/436 23_23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 2025/436 24_24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 2025/436 25_25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 2025/436 26_26
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Verwerken van houtafval
Descrizione: Verwerken van houtafval
Identificativo interno: 2025/436_1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2025/436 2_2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 2025/436 3_3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 2025/436 4_4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 2025/436 5_5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 2025/436 6_6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 2025/436 7_7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 2025/436 8_8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 2025/436 9_9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 2025/436 10_10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 2025/436 11_11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 2025/436 12_12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 2025/436 13_13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 2025/436 14_14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 2025/436 15_15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 2025/436 16_16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 2025/436 17_17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 2025/436 18_18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 2025/436 19_19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 2025/436 20_20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 2025/436 21_21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 2025/436 22_22
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 2025/436 23_23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 2025/436 24_24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 2025/436 25_25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 2025/436 26_26
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP0HE-673/5077/2025/436
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90513000 Nepavojingų atliekų apdorojimo ir šalinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Verwerken van houtafval
Aprašymas: Verwerken van houtafval
Vidaus identifikatorius: 2025/436_1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2025/436 2_2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 2025/436 3_3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 2025/436 4_4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 2025/436 5_5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 2025/436 6_6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 2025/436 7_7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 2025/436 8_8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 2025/436 9_9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 2025/436 10_10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 2025/436 11_11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 2025/436 12_12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 2025/436 13_13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 2025/436 14_14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 2025/436 15_15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 2025/436 16_16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 2025/436 17_17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 2025/436 18_18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 2025/436 19_19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 2025/436 20_20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 2025/436 21_21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 2025/436 22_22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 2025/436 23_23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 2025/436 24_24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 2025/436 25_25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: 2025/436 26_26
Iekšējais identifikators: PPP0HE-673/5077/2025/436
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Verwerken van houtafval
Apraksts: Verwerken van houtafval
Iekšējais identifikators: 2025/436_1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2025/436 2_2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 2025/436 3_3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 2025/436 4_4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 2025/436 5_5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 2025/436 6_6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 2025/436 7_7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 2025/436 8_8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 2025/436 9_9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 2025/436 10_10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 2025/436 11_11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 2025/436 12_12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 2025/436 13_13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 2025/436 14_14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 2025/436 15_15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 2025/436 16_16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 2025/436 17_17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 2025/436 18_18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 2025/436 19_19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 2025/436 20_20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 2025/436 21_21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 2025/436 22_22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 2025/436 23_23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 2025/436 24_24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 2025/436 25_25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 2025/436 26_26
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PPP0HE-673/5077/2025/436
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90513000 Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Verwerken van houtafval
Deskrizzjoni: Verwerken van houtafval
Identifikatur intern: 2025/436_1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2025/436 2_2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 2025/436 3_3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 2025/436 4_4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 2025/436 5_5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 2025/436 6_6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 2025/436 7_7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 2025/436 8_8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 2025/436 9_9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 2025/436 10_10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 2025/436 11_11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 2025/436 12_12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 2025/436 13_13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 2025/436 14_14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 2025/436 15_15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 2025/436 16_16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 2025/436 17_17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 2025/436 18_18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: 2025/436 19_19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 2025/436 20_20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 2025/436 21_21
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: 2025/436 22_22
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: 2025/436 23_23
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: 2025/436 24_24
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 2025/436 25_25
Lott: LOT-0026
Identifikatur intern: 2025/436 26_26
Interne identificatiecode: PPP0HE-673/5077/2025/436
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Verwerken van houtafval
Interne identificatiecode: 2025/436_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025/436 2_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025/436 3_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2025/436 4_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2025/436 5_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 2025/436 6_6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 2025/436 7_7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 2025/436 8_8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 2025/436 9_9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 2025/436 10_10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 2025/436 11_11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 2025/436 12_12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 2025/436 13_13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 2025/436 14_14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 2025/436 15_15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 2025/436 16_16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 2025/436 17_17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 2025/436 18_18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 2025/436 19_19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 2025/436 20_20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 2025/436 21_21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 2025/436 22_22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 2025/436 23_23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 2025/436 24_24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 2025/436 25_25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 2025/436 26_26
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos
Descrição: Verwerken van houtafval
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90513000 Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Verwerken van houtafval
Interný identifikátor: 2025/436_1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2025/436 2_2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 2025/436 3_3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 2025/436 4_4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 2025/436 5_5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 2025/436 6_6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 2025/436 7_7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 2025/436 8_8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 2025/436 9_9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 2025/436 10_10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 2025/436 11_11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 2025/436 12_12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 2025/436 13_13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 2025/436 14_14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 2025/436 15_15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 2025/436 16_16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 2025/436 17_17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 2025/436 18_18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 2025/436 19_19
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 2025/436 20_20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 2025/436 21_21
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 2025/436 22_22
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 2025/436 23_23
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 2025/436 24_24
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 2025/436 25_25
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 2025/436 26_26
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2025/436_1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2025/436 2_2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 2025/436 3_3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 2025/436 4_4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 2025/436 5_5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 2025/436 6_6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 2025/436 7_7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 2025/436 8_8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 2025/436 9_9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 2025/436 10_10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 2025/436 11_11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 2025/436 12_12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 2025/436 13_13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 2025/436 14_14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 2025/436 15_15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 2025/436 16_16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 2025/436 17_17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 2025/436 18_18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 2025/436 19_19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 2025/436 20_20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 2025/436 21_21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 2025/436 22_22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 2025/436 23_23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 2025/436 24_24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 2025/436 25_25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 2025/436 26_26