2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup i dostawa aparatu RTG dla Szpitala Murcki sp. z o.o.
Описание: Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa aparatu RTG dla Szpitala Murcki Sp. z o.o.” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia.
Предишно обявление: 503274-2025
Вътрешен идентификатор: ZP/1888/25
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 33111000 Апарати с Х (рентгенови) лъчи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa aparatu RTG dla Szpitala Murcki Sp. z o.o.” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje jeden niepodzielny przedmiot zamówienia, dla którego Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferta winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 503274-2025
Intern ID: ZP/1888/25
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 33111000 Røntgenapparatur
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 503274-2025
Interne Kennung: ZP/1888/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 503274-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/1888/25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33111000 Ακτινολογικά μηχανήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Previous notice: 503274-2025
Internal identifier: ZP/1888/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33111000 X-ray devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 503274-2025
Identificador interno: ZP/1888/25
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33111000 Aparatos para radiología
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 503274-2025
Sisemine tunnus: ZP/1888/25
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33111000 Röntgenoloogiaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 503274-2025
Sisäinen tunniste: ZP/1888/25
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 33111000 Röntgenlaitteet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 503274-2025
Aitheantóir inmheánach: ZP/1888/25
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 33111000 X-ray devices
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 503274-2025
Interna identifikacijska oznaka: ZP/1888/25
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 33111000 Rendgenske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 503274-2025
Identificativo interno: ZP/1888/25
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33111000 Apparecchi radiologici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 503274-2025
Iekšējais identifikators: ZP/1888/25
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33111000 Rentgena aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 503274-2025
Identifikatur intern: ZP/1888/25
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33111000 Apparat tar-raġġi X
5. Lott
Lott: LOT-0001
Eerdere aankondiging: 503274-2025
Interne identificatiecode: ZP/1888/25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33111000 Röntgenapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 503274-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33111000 Aparelhos para radiologia
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 503274-2025
Identificator intern: ZP/1888/25
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33111000 Aparate de radiologie
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 503274-2025
Interný identifikátor: ZP/1888/25
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33111000 Röntgenové prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 503274-2025
Notranji identifikator: ZP/1888/25
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 33111000 Rentgenske naprave
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 503274-2025
Intern identifierare: ZP/1888/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001