See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zagospodarowanie i/lub zagospodarowanie i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania - zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu i/lub zagospodarowaniu i transporcie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania - zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. 2. Zamówienie zostało podzielone na 11 (jedenaście) części: Cześć I: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) i odpadów komunalnych niewymienionych w innych podgrupach (20 03 99); Część II: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01); Część III: Zagospodarowanie tworzyw sztucznych (16 01 19); Część IV:Zagospodarowanie: - odpadów betonu oraz gruzu betonowego z rozbiórek i remontów (17 01 01); - gruzu ceglanego (17 01 02); - odpadów innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03); - zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (17 01 07); - szkła (17 02 02); - odpadowej papy (17 03 80); - materiałów izolacyjnych innych niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 (17 06 04); Część V: Transport i zagospodarowanie zmieszany odpadów z budowy, remontów i demontażu innych niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 (17 09 04); Część VI: Transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych (15 01 06); Część VII: Transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (20 03 07); Część VIII: Transport i zagospodarowanie leków innych niż wymienione w 20 01 31 (20 01 32); Część IX: Transport i zagospodarowanie zużytych opon (16 01 03); Część X: Transport i zagospodarowanie odzieży (20 01 10) i tekstyliów (20 01 11); Część XI: Transport i zagospodarowanie: - opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczonych (15 01 10*); - opakowań z metali zawierających niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi (15 01 11*); - farb, tuszy, farb drukarskich, klei, lepiszczy i żywic innych niż wymienione w 20 01 27 (20 01 28); - środków ochrony roślin (20 01 19*); - środków ochrony roślin innych niż wymienione w 20 01 19 (20 01 80). Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90533000 Услуги по управление на сметища
Допълнителна класификация (cpv): 90513000 Услуги по превозване на отпадъци, 90512000 Услуги по събиране на хартия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część I - Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) i odpadów komunalnych niewymienionych w innych podgrupach (20 03 99)
Описание: Cześć I: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) i odpadów komunalnych niewymienionych w innych podgrupach (20 03 99) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesom odzysku R lub unieszkodliwianiu w procesach D): 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01); 2) odpadów komunalnych niewymienionych w innych podgrupach (20 03 99) na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (20 03 01) pochodzące z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach (20 03 99) pochodzące z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kody odpadów w SWZ zostały podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowany udział poszczególnych rodzajów odpadów w strumieniu przewidzianym do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 20 03 01 - Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne:15 000,00 Mg; 2) kod odpadu 20 03 99 - Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach: 100,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.I.2025
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część II - Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01)
Описание: Część II - Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na obróbce tlenowej lub beztlenowej odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, którą zalicza się do recyklingu, w wyniku którego powstaje kompost, materiał pofermentacyjny lub inny materiał, który będzie wykorzystany jako produkt, materiał lub substancja, które nie są odpadami, na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Kody odpadów w SWZ zostały podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 3. Szacowana ilość odpadów ulegających biodegradacji przewidziana do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 20 02 01 - Odpady ulegające biodegradacji: 3 700,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.II.2025
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część III - Zagospodarowanie tworzyw sztucznych (16 01 19)
Описание: Część III - Zagospodarowanie tworzyw sztucznych (16 01 19) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu tworzyw sztucznych (16 01 19), na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają tworzywa sztuczne (16 01 19) zebrane z miejsc nieprzeznaczonych do składowania i magazynowania odpadów na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kod odpadu w SWZ został podany zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowana ilość odpadów przewidzianych do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco:: 1) kod odpadu 16 01 19 - Tworzywa sztuczne: 4,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.III.2025
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część IV-Zagospodarowanie: -odpadów betonu oraz gruzu betonowego z rozbiórek i remontów -gruzu ceglanego -odpadów innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia -zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 -szkła -odpadowej papy -materiałów izolacyjnych innych niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03
Описание: Część IV - Zagospodarowanie: - odpadów betonu oraz gruzu betonowego z rozbiórek i remontów (17 01 01); - gruzu ceglanego (17 01 02); - odpadów innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03); - zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (17 01 07); - szkła (17 02 02); - odpadowej papy (17 03 80); - materiałów izolacyjnych innych niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 (17 06 04). 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów: 1) betonu oraz gruzu betonowego z rozbiórek i remontów (kod 17 01 01); 2) gruzu ceglanego (17 01 02); 3) innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03); 4) zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (17 01 07); 5) szkła (17 02 02); 6) odpadowej papy (17 03 80); 7) materiałów izolacyjnych innych niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 (17 06 04); na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają wskazane powyżej odpady pochodzące z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kody odpadów w SWZ zostały podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowany udział poszczególnych rodzajów odpadów w strumieniu przewidzianym do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 17 01 01 - Odpady betonu oraz gruzu betonowego z rozbiórek i remontów: 17,00 Mg; 2) kod odpadu 17 01 02 - Gruz ceglany: 13,00 Mg; 3) kod odpadu 17 01 03 - Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia: 10,00 Mg; 4) kod odpadu 17 01 07 - Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia innych niż wymienione w 17 01 06 (17 01 07): 230,00 Mg; 5) kod odpadu 17 02 02 - Szkło: 20,00 Mg; 6) kod odpadu 17 03 80 - Odpadowa papa: 35,00 Mg; 7) kod odpadu 17 06 04 - Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 (17 06 04): 12,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.IV.2025
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część V - Transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu innych niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 (17 09 04)
Описание: Część V - Transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu innych niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 (17 09 04) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie i zagospodarowaniu zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu innych niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 (17 09 04), na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają wskazane w pkt A.1. Tomu III SWZ pochodzące z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kod odpadów w SWZ został podany zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowany udział poszczególnych rodzajów odpadów w strumieniu przewidzianym do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu innych niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03: 180,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.V.2025
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część VI - Transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych (15 01 06)
Описание: Część VI - Transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych (15 01 06) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie i zagospodarowaniu (poddanie procesom odzysku R) zmieszanych odpadów opakowaniowych (kod 15 01 06), na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) pochodzące z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kody odpadów w SWZ zostały podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Zamawiający wymaga, aby przekazywane przez Zamawiającego odpady wyszczególnione w pkt. A.1. Tomu III SWZ poddawane były przez Wykonawcę co najmniej w 55% procesom odzysku lub recyklingu (liczonych wagowo). Wykonawca potwierdzi ten fakt dokumentami DPR wystawionymi na rzecz Zamawiającego zgodnie z art. 23 ust. 5 pkt 4 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (Dz. U. z 2025 r., poz. 870). 5. Szacowana ilość odpadów przewidzianych do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 15 01 06 - Zmieszane odpady opakowaniowe: 1 995,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.VI.2025
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część VII - Transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (20 03 07)
Описание: Część VII - Transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (20 03 07) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie i zagospodarowaniu (poddanie procesom odzysku R) odpadów wielkogabarytowych (20 03 07), na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają odpady wielkogabarytowe (20 03 07) pochodzące z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kody odpadów w SWZ zostały podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowana ilość odpadów przewidzianych do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 20 03 07 - Odpady wielkogabarytowe: 1 760,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.VII.2025
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część VIII - Transport i zagospodarowanie leków innych niż wymienione w 20 01 31 (20 01 32)
Описание: Część VIII - Transport i zagospodarowanie leków innych niż wymienione w 20 01 31 (20 01 32) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie i zagospodarowaniu leków innych niż wymienione w 20 01 31 (20 01 32) zebranych z pojemników ustawionych w aptekach na terenie Jeleniej Góry oraz w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Kod odpadu w SWZ został podany zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 3. Szacowana ilość odpadów przewidzianych do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 20 01 32 - Leki inne niż wymienione w 20 01 31: 5,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.VIII.2025
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część IX - Transport i zagospodarowanie zużytych opon (16 01 03)
Описание: Część IX - Transport i zagospodarowanie zużytych opon (16 01 03) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie i zagospodarowaniu (poddanie procesom odzysku R) zużytych opon (16 01 03), na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają zużyte opony (16 01 03) pochodzące z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kod odpadu w SWZ został podany zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowana ilość odpadów przewidzianych do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 16 01 03 - Zużyte opony: 110,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.IX.2025
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część X - Transport i zagospodarowanie odzieży (20 01 10) i tekstyliów (20 01 11)
Описание: Część X - Transport i zagospodarowanie odzieży (20 01 10) i tekstyliów (20 01 11) 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie i zagospodarowaniu (poddanie procesom odzysku) odpadów odzieży (20 01 10) i tekstyliów (20 01 11), na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają odpady odzieży (20 01 10) i tekstyliów (20 01 11) dostarczone do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz zebrane z pojemników zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kody odpadów w SWZ zostały podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowany udział poszczególnych rodzajów odpadów w strumieniu przewidzianym do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 20 01 10 - Odzież: 150,00 Mg; 2) kod odpadu 20 01 11 - Tekstylia: 50,00 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.X.2025
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Część XI-Transport i zagospodarowanie: -opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczonych; -opakowań z metali zawierających niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi; -farb, tuszy, farb drukarskich, klei, lepiszczy i żywic innych niż wymienione w 20 01 27; -środków ochrony (...)
Описание: Część XI - Transport i zagospodarowanie: - opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczonych (15 01 10*); - opakowań z metali zawierających niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi (15 01 11*); - farb, tuszy, farb drukarskich, klei, lepiszczy i żywic innych niż wymienione w 20 01 27 (20 01 28); - środków ochrony roślin (20 01 19*); - środków ochrony roślin innych niż wymienione w 20 01 19 (20 01 80). 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie i zagospodarowaniu: - opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczonych (15 01 10*), - opakowań z metali zawierających niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi (15 01 11*), - farb, tuszy, farb drukarskich, klei, lepiszczy i żywic innych niż wymienione w 20 01 27 (20 01 28), - środków ochrony roślin (20 01 19*); - środków ochrony roślin innych niż wymienione w 20 01 19 (20 01 80) na warunkach określonych w SWZ, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Zagospodarowaniu podlegają odpady wskazane w pkt A.1. Tomu III SWZ pochodzące z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania, w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Kody odpadów w SWZ zostały podane zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10). 4. Szacowany udział poszczególnych rodzajów odpadów w strumieniu przewidzianym do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia kształtuje się następująco: 1) kod odpadu 15 01 10* - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczonych: 0,40 Mg; 2) kod odpadu 15 01 11* - Opakowania z metali zawierających niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi: 0,02 Mg; 3) kod odpadu 20 01 19* - Środki ochrony roślin: 0,25 Mg; 4) kod odpadu 20 01 28 - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27: 10,00 Mg; 5) kod odpadu 20 01 80 - Środki ochrony roślin innych niż wymienione w 20 01 19: 0,25 Mg. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: RZ.271.50.XI.2025
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90533000 Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90513000 Υπηρεσίες επεξεργασίας και διάθεσης μη επικίνδυνων απορριμμάτων και αποβλήτων, 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.I.2025
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.II.2025
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.III.2025
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.IV.2025
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.V.2025
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.VI.2025
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.VII.2025
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.VIII.2025
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.IX.2025
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.X.2025
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZ.271.50.XI.2025