2. Процедура
Процедура
Заглавие: Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Описание: 1 (pirma) pirkimo dalis – Įeigos kontrolės dalys; 2 (antra) pirkimo dalis – Vaizdo stebėjimo įranga.
Вид процедура: Ограничена
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35120000 Системи и уреди за наблюдение и безопасност
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Vaizdo, garso, duomenų, stebėjimo ir susijusi įranga
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Užší
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35120000 Dohlížecí a zabezpečovací systémy a zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Κλειστή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35120000 Συστήματα και διατάξεις επιτήρησης και ασφαλείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
576114-2025 - Result
Lithuania – Surveillance and security systems and devices – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureRestricted
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
576114-2025 - Resultados
Lituania – Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoRestringido
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 35120000 Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
576114-2025 - Tulemus
Leedu – Seire- ja turvasüsteemid ning -seadmed – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Lepingu sõlmimise või kontsessiooni andmise teade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikPiiratud
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 35120000 Seire- ja turvasüsteemid ning -seadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Rajoitettu
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35120000 Valvonta- ja turvajärjestelmät ja -laitteet
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
576114-2025 - Toradh
Fógra maidir le dámhachtain conartha nó lamháltais — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaTeoranta
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
576114-2025 - Rezultati
Litva – Nadzorni i sigurnosni sustavi i uređaji – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Obavijest o dodjeli ugovora ili koncesije – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOgraničen
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 35120000 Nadzorni i sigurnosni sustavi i uređaji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Zárt
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35120000 Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
576114-2025 - Risultati
Lituania – Sistemi e dispositivi di sorveglianza e di sicurezza – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Avviso di aggiudicazione di un appalto o di una concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraRistretta
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 35120000 Sistemi e dispositivi di sorveglianza e di sicurezza
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
576114-2025 - Rezultāts
Lietuva – Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsSlēgta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35120000 Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Lituânia – Sistemas e dispositivos de vigilância e segurança – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Anúncio de adjudicação de contrato ou de concessão — regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoLimitado
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 35120000 Sistemas e dispositivos de vigilância e segurança
576114-2025 - Rezultat
Lituania – Sisteme şi dispozitive de supraveghere şi de securitate – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Anunț de atribuire a contractului sau a concesiunii - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăRestrânsă
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 35120000 Sisteme şi dispozitive de supraveghere şi de securitate
Identificator intern1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Omejeni postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35120000 Sistemi in naprave za nadzorovanje in varovanje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
576114-2025 - Resultat
Litauen – Bevaknings- och säkerhetssystem – Įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo įranga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeSelektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1