See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: SUSTAV ODOVODNJE DIJELA NASELJA OPĆINE LJUBEŠĆICA I NASELJA SVETI ILIJA
Описание: GRUPA 1 - SUSTAV ODVODNJE DIJELA NASELJA OPĆINE LJUBEŠĆICA - I faza GRUPA 2 - SUSTAV ODVODNJE NASELJA SVETI ILIJA - etapa 2023
Вътрешен идентификатор: 17/23-MV
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45232410 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационна мрежа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: SUSTAV ODVODNJE DIJELA NASELJA OPĆINE LJUBEŠĆICA - I faza
Описание: Ukupna dužina sanitarnog kanalizacijskog cjevovoda je 10.484,00 mt Izvode se gravitacijski cjevovodi od PVC DN 315 mm cijevnog materijala Tlačni cjevovodi od PE-HD DN 90/79mm 7 prepumpnih stanica na sustavu odvodnje karakteristika definiranih u ponudbenom troškovniku
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 17/23-MV
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45232410 Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 17/23-MV
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45232410 Kloakeringsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17/23-MV
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45232410 Έργα σε υπονόμους
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 17/23-MV
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45232410 Kanalizacijos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: 17/23-MV
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45232410 Kanalizācijas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 17/23-MV
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45232410 Xogħol għad-drenaġġi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 17/23-MV
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232410 Waterzuiveringswerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 17/23-MV
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1