2. Процедура
Процедура
Заглавие: Taxatiediensten
Описание: De opdracht is het extern verwerven van één of meerdere leveranciers voor het uitvoeren van taxaties ten behoeve van: • Dispositie en aankoop onroerende zaken; • Opstal en inventaris ten behoeve van verzekeringen; • WOZ-waarde; • Specifiek overeengekomen werkzaamheden (SOW). Op basis van de jaarlijkse uitgaven over de afgelopen 6 jaar is de geschatte opdrachtwaarde over een looptijd van zes (6) jaar €635.000,- excl. btw.
Вътрешен идентификатор: HV0012b
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 70000000 Услуги, свързани с недвижими имоти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Perceel 1 (Noord, regio 1, 2, 3, 4 en 5)
Описание: De regio’s zijn verdeeld o.b.v. de politie-eenheden. Bij de verdeling is gezorgd voor een evenwichtige verdeling over de percelen (beide percelen beschikken over twee eenheden met Randstad-locaties). De omvang per perceel is ongeveer gelijk. Zie Inschrijvingsleidraad voor de exacte verdeling qua regio's.
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: De Politie is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met een looptijd van één (1) maal drie (3) jaar met (een) optie(s) tot verlenging van één (1) maal 3 jaar. De verwachte ingangsdatum is 1 april 2026.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Perceel 2 (Zuid, regio 6, 7, 8, 9 en 10)
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Název: Taxatiediensten
Interní identifikátor: HV0012b
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 70000000 Realitní služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Titel: Taxatiediensten
Intern ID: HV0012b
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 70000000 Virksomhed i forbindelse med fast ejendom
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Taxatiediensten
Εσωτερικό αναγνωριστικό: HV0012b
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 70000000 Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Title: Taxatiediensten
Internal identifier: HV0012b
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70000000 Real estate services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Taxatiediensten
Sisemine tunnus: HV0012b
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 70000000 Kinnisvarateenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Procédure
Procédure
Titre: Taxatiediensten
Identifiant interne: HV0012b
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 70000000 Services immobiliers
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Taxatiediensten
Aitheantóir inmheánach: HV0012b
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Naslov: Taxatiediensten
Interna identifikacijska oznaka: HV0012b
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 70000000 Usluge poslovanja nekretninama
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Taxatiediensten
Belső azonosító: HV0012b
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 70000000 Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Titolo: Taxatiediensten
Identificativo interno: HV0012b
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 70000000 Servizi immobiliari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Taxatiediensten
Iekšējais identifikators: HV0012b
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 70000000 Nekustamā īpašuma pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Taxatiediensten
Identifikatur intern: HV0012b
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 70000000 Servizzi ta' bini immobbli
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
576134-2025 - Mededinging
Nederland – Makelaarsdiensten – Taxatiediensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
TitelTaxatiediensten
Interne identificatiecodeHV0012b
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70000000 Makelaarsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: HV0012b
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 70000000 Servicii imobiliare
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Názov: Taxatiediensten
Interný identifikátor: HV0012b
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 70000000 Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: HV0012b
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 70000000 Storitve poslovanja z nepremičninami
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: HV0012b
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2