See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Banda transportoare din cauciuc de uz general cu insertie textila
Описание: Achizitia de „Banda transportoare din cauciuc de uz general cu insertie textila” in conditiile solicitate in caietul de sarcini si anexele 1 si 3 la caietul de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul entitatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 10102377-2025-18
Вид процедура: Открита
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34312600 Каучукови транспортни ленти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: Achizitia de „Banda transportoare din cauciuc de uz general cu insertie textila” in conditiile solicitate in caietul de sarcini si anexele 1 si 3 la caietul de sarcini. Cantităţile minime şi maxime estimate, care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru sunt prevazute in anexa nr. 1 la caietul de sarcini, iar cantităţile minime şi maxime estimate, care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru sunt prevazute in anexa nr. 2 la caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 10102377-2025-18
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34312600 Dopravníkové pásy z kaučuku
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Default lot
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 10102377-2025-18
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34312600 Transportbånd af gummi
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 10102377-2025-18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34312600 Förderbänder aus Gummi
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10102377-2025-18
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34312600 Ελαστικοί ιμάντες μεταφοράς
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 10102377-2025-18
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34312600 Bandas transportadoras de caucho
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 10102377-2025-18
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34312600 Kummist konveierilindid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: Default lot
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 10102377-2025-18
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34312600 Kumiset kuljetinhihnat
Ilmoituksen nimi: Default lot
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 10102377-2025-18
Type de procédure: Ouverte
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34312600 Bandes convoyeuses en caoutchouc
5. Lot
Lot: LOT-0000
Titre: Default lot
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 10102377-2025-18
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34312600 Rubber conveyor belts
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Teideal: Default lot
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 10102377-2025-18
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34312600 Transportne vrpce od gume
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: Default lot
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 10102377-2025-18
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34312600 Gumi szállítószalag
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: Default lot
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 10102377-2025-18
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34312600 Nastri trasportatori di gomma
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 10102377-2025-18
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34312600 Konvejerių juostos iš kaučiuko
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: Default lot
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: 10102377-2025-18
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34312600 Konveijeru gumijas lentas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Default lot
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 10102377-2025-18
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34312600 Ċineg tal-lastiku għall-conveyor
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 10102377-2025-18
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34312600 Rubber transportbanden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: 10102377-2025-18
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34312600 Gumowe przenośniki pasowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34312600 Correias transportadoras de borracha
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 10102377-2025-18
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34312600 Kaučukové dopravníkové pásy
5. Časť
Časť: LOT-0000
Názov: Default lot
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 10102377-2025-18
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34312600 Transportni trakovi iz kavčuka (gume)
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 10102377-2025-18
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34312600 Transportband av gummi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1