2. Процедура
Процедура
Заглавие: Visuomeninės paskirties pastato keičiant į mokslo paskirties (neformaliojo ugdymo) pastatą, Vilniaus g. 11, Širvintose, rekonstravimo/naujos statybos atviras architektūrinis projekto konkursas
Описание: Pirkimo objektas – Visuomeninės paskirties pastato keičiant į mokslo paskirties (neformaliojo ugdymo) pastatą, Vilniaus g. 11, Širvintose, rekonstravimo/naujos statybos projektinių pasiūlymų parengimas, techninio darbo projekto ir statinio projekto vykdymo priežiūra.
Вид процедура: Открита
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71220000 Архитектурно проектиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71220000 Architektonická řešení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
576167-2025 - Wettbewerb
Wettbewerbsbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung0
576167-2025 - Competition
Design contest notice - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut
Sisäinen tunniste: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71220000 Serviços de design arquitectónico
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0