2. Процедура
Процедура
Заглавие: Procedura Competitiva con negoziazione, ai sensi dellart. 73 del D.Lgs. n. 36/2023 per laffidamento dei servizi di messa a disposizione e gestione di spazi per la didattica
Описание: Procedura Competitiva con negoziazione, ai sensi dellart. 73 del D.Lgs. n. 36/2023 per laffidamento dei servizi di messa a disposizione e gestione di spazi per la didattica
Вид процедура: Ограничена
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 70200000 Услуги по даване под наем на собствени жилищни и нежилищни имоти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Užší
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 70200000 Pronájem nebo leasing vlastního majetku
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Begrænset
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 70200000 Udlejning eller leasing af egen fast ejendom
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70200000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von Immobilien im Eigenbesitz
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Κλειστή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 70200000 Υπηρεσίες ενοικίασης ή χρηματοδοτικής μίσθωσης ιδιόκτητων ακινήτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70200000 Renting or leasing services of own property
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 70200000 Servicios de alquiler o arrendamiento financiero relativos a bienes raíces propios
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Piiratud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 70200000 Isikliku vara rentimis- või liisimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Rajoitettu
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 70200000 Omien kiinteistöjen vuokraus- ja leasingpalvelut
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Restreinte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 70200000 Services de crédit-bail ou de location de biens immobiliers propres
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Teoranta
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Ograničen
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 70200000 Usluge davanja vlastitih nekretnina u najam ili zakup
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70200000 Verhuur of leasing van eigen onroerend goed
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Ograniczona
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 70200000 Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości stanowiących własność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Limitado
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 70200000 Serviços de arrendamento ou locação de bens imóveis próprios
2. Postup
Postup
Druh postupu: Užšia súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 70200000 Prenájom alebo lízing vlastných nehnuteľností
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001