2. Процедура
Процедура
Заглавие: Servicio de mantenimiento reglamentario de todas las instalaciones (PCI) existentes en los centros de IBERMUTUA
Описание: Servicio de mantenimiento reglamentario de todas las instalaciones (PCI) existentes en los centros de IBERMUTUA
Вътрешен идентификатор: CG-2026/2899/0001
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50413200 Услуги по ремонт и поддържане на пожарогасители
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: CG-2026/2899/0001
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50413200 Reparation og vedligeholdelse af brandslukningsanlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CG-2026/2899/0001
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50413200 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εξοπλισμού πυρόσβεσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CG-2026/2899/0001
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50413200 Tuletõrjeseadmete hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: CG-2026/2899/0001
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50413200 Services de réparation et d'entretien d'installations d'extinction d'incendie
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: CG-2026/2899/0001
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50413200 Usluge popravaka i održavanja vatrogasne opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: CG-2026/2899/0001
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50413200 Tűzoltó készülékkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: CG-2026/2899/0001
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50413200 Servizi di riparazione e manutenzione di impianti antincendio
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CG-2026/2899/0001
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50413200 Gaisrų gesinimo įrenginių priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: CG-2026/2899/0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50413200 Ugunsdzēšanas aprīkojuma remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CG-2026/2899/0001
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50413200 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tat-tifi tan-nar
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: CG-2026/2899/0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: CG-2026/2899/0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50413200 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: CG-2026/2899/0001
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50413200 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de stingere a incendiilor
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CG-2026/2899/0001
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50413200 Opravy a údržba protipožiarnych zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50413200 Storitve popravila in vzdrževanja opreme za gašenje požara
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: CG-2026/2899/0001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000