Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144510 Превозни средства за отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 34144511 Сметосъбирачни камиони
Място на изпълнение
Град: Skarbimierz
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Opolski (PL524)
Държава: Полша
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144510 Vozidla na odpadky
Další klasifikace (cpv): 34144511 Vozidla pro sběr odpadků
Místo plnění
Obec: Skarbimierz
Nižší územní jednotka země (NUTS): Opolski (PL524)
Země: Polsko
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144510 Køretøjer til affald
Supplerende klassifikation (cpv): 34144511 Renovationsvogne
Udførelsessted
By: Skarbimierz
Landsdel (NUTS): Opolski (PL524)
Land: Polen
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Erfüllungsort
Stadt: Skarbimierz
Land, Gliederung (NUTS): Opolski (PL524)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144510 Οχήματα περισυλλογής απορριμμάτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34144511 Οχήματα συμπίεσης απορριμμάτων
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Skarbimierz
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Opolski (PL524)
Χώρα: Πολωνία
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144510 Prügisõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34144511 Prügikogumissõidukid
Lepingu täitmise koht
Linn: Skarbimierz
Riik – jaotus (NUTS): Opolski (PL524)
Riik: Poola
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
Aicmiú breise (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
An áit feidhmíochta
Baile: Skarbimierz
Foroinn tíre (NUTS): Opolski (PL524)
Tír: An Pholainn
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144510 Hulladékszállító járművek
További osztályozás (cpv): 34144511 Hulladékgyűjtő járművek
A teljesítés helye
Város: Skarbimierz
Ország: Lengyelország
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144510 Autoveicoli per il trasporto di rifiuti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34144511 Autoveicoli per la raccolta di rifiuti
Luogo di esecuzione
Località: Skarbimierz
Suddivisione del paese (NUTS): Opolski (PL524)
Paese: Polonia
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144510 Transporto priemonės atliekoms vežti
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144511 Atliekų rinkimo transporto priemonės
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Skarbimierz
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Opolski (PL524)
Šalis: Lenkija
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144510 Atkritumu savākšanas transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34144511 Atkritumu savākšanas mašīnas
Izpildes vieta
Pilsēta: Skarbimierz
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Opolski (PL524)
Valsts: Polija
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144510 Vetturi għall-ġbir taż-żibel
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34144511 Vetturi għaż-żibel
Post tal-prestazzjoni
Belt: Skarbimierz
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Opolski (PL524)
Pajjiż: Il-Polonja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
Aanvullende classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens
Plaats van uitvoering
Stad: Skarbimierz
Onderverdeling land (NUTS): Opolski (PL524)
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Rozbudowa Systemu Selektywnego Zbierania Odpadów w Gminie Skarbimierz” – wyposażenie PSZOK DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW – cz. 4 Pojazd multifunkcyjny do załadunku odpadów koparka kołowa
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu multifunkcyjnego do załadunku odpadów koparka kołowa z osprzętem.
Wewnętrzny identyfikator: 10/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144510 Pojazdy do transportu odpadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144511 Pojazdy do zbierania odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: „Rozbudowa Systemu Selektywnego Zbierania Odpadów w Gminie Skarbimierz” – wyposażenie PSZOK – DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW – cz. 4 Pojazd multifunkcyjny do załadunku odpadów koparka kołowa
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144510 Veículos para resíduos
Classificação adicional (cpv): 34144511 Veículos para recolha de lixo
Local de execução
Cidade: Skarbimierz
Subdivisão do país (NUTS): Opolski (PL524)
País: Polónia
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144510 Vehicule pentru transportul deşeurilor menajere
Clasificare suplimentară (cpv): 34144511 Vehicule de colectare a deşeurilor menajere
Locul de executare
Localitate: Skarbimierz
Subdiviziunea țării (NUTS): Opolski (PL524)
Țara: Polonia
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144510 Vozila za odpadke
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144511 Vozila za odvoz odpadkov
Kraj izvajanja
Mesto: Skarbimierz
Država: Poljska
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Leveransplats
Ort: Skarbimierz
Del av land (NUTS): Opolski (PL524)