2. Процедура
Процедура
Заглавие: Odvoz odpadkov s klasif. št. 19 08 01
Описание: Predmet javnega naročila je zbiranje, odvoz in predelava ali odstranjevanje odpadkov s klasifikacijsko številko 19 08 01 – Ostanki na grabljah in sitih.
Вътрешен идентификатор: JN-59985
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90510000 Отстраняване и третиране на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 318559
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-59985
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90510000 Odstraňování a čištění odpadu
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 318559
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-59985
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90510000 Bortskaffelse og behandling af affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 318559
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-59985
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 318559
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-59985
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90510000 Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 318559
Internal identifier: JN-59985
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 318559
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-59985
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 318559
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-59985
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 318559
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-59985
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90510000 Jätteiden poiskuljetus ja käsittely
Sisäinen tunniste: 318559
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-59985
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90510000 Élimination et traitement des ordures
Identifiant interne: 318559
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-59985
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 318559
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-59985
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90510000 Zbrinjavanje i obrada otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 318559
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-59985
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 318559
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-59985
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 318559
Iekšējais identifikators: JN-59985
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 318559
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-59985
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 318559
Interne identificatiecode: JN-59985
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 318559
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90510000 Tratamento e eliminação de resíduos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-59985
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90510000 Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
Identificator intern: 318559
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-59985
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 318559