634344-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги по сеч на дървета – Почистване сервитути на електропроводи от електропреносната мрежа на Р. България, обслужвани от Управление МЕР Русе
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Почистване сервитути на електропроводи от електропреносната мрежа на Р. България, обслужвани от Управление МЕР Русе
Описание: Услуги по почистване и възстановяване на просеки на електропроводи с номинално напрежение 220 кV и 110 кV, с разположение на фазовите проводници – „триъгълно”, „хоризонтално” и „бъчва”, от преносната мрежа на РБ, обслужвани от Управление МЕР Русе в обем от 371 декара.
Вътрешен идентификатор: 603406
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77211400 Услуги по сеч на дървета
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
634344-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 603406
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001