669068-2026 - Състезателна процедура
България – Строителни и монтажни работи по общо изграждане на подстанции – Ремонт фасади на ЗРУ - п/ст „Котел“
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ремонт фасади на ЗРУ - п/ст „Котел“
Описание: В изпълнение на обществената поръчка ще се извършва строителство, включващо: Фасади ЗРУ 20kV  Монтаж и последващ демонтаж на фасадно тръбно скеле  Демонтаж на водосточни тръби, вкл. кривки  Обръщане на външни страници около дограма  Очукване на външна компроментирана мазилка до здрава основа  Грундиране и шпакловка в два пласта с лепило за изравняване на повърхността  Доставка и полагане на грунд и силиконова мазилка  Доставка и полагане на грунд и мозаична мазилка за цокъл  Монтаж на водосточни тръби включително кривки и скоби Тротоари и подходи около ЗРУ  Демонтаж на тротоарна настилка включително бордюри  Доставка, полагане и уплътняване на инертни материали за основа на тротоари  Направа на стоманобетонов тротоар включително и бордюри
Вътрешен идентификатор: 602656
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45232220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на подстанции
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: В изпълнение на обществената поръчка ще се извършва строителство, включващо: Очукване на външна компроментирана мазилка до здрава основа, грундиране и шпакловка в два пласта с лепило за изравняване на повърхността, доставка и полагане на грунд и силиконова мазилка, доставка и полагане на грунд и мозаична мазилка за цокъл, монтаж на водосточни тръби включително кривки и скоби, обръщане на външни страници около дограма, демонтаж на водосточни тръби, монтаж и демонтаж на фасадно тръбно скеле. Ремонт на тротоари и подходи около ЗРУ, включващи демонтаж на тротоарна настилка, доставка и полагане на инертни материали за основа на тротоари, направа на стоманобетонов тротоар включително и бордюри, описани в Техническите спецификации.