736292-2026 - Състезателна процедура
България – Фармацевтични продукти – „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛ – Благоевград“ АД за срок от 36 месеца
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛ – Благоевград“ АД за срок от 36 месеца
Описание: „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛ – Благоевград“ АД, за срок от 36 месеца. ДСП - Доставка на лекарствени продукти съгасно първоначално планиран спектър /част от документацията за участие/ с посочено естество на продуктите, прогнозна стойност, както и посочено прогнозно количество. Първоначално планиранираният спектър може да бъде частично изменен, както и да се добавят нови продукти в хода на динамичната система. Количествата са ориентировъчни. Възложителят не e длъжен да изкупи посочените в спектъра количества. Одобрените кандидати могат да подадат оферта за една или повече единици, както и могат да не подадат оферта. ДСП функционира на два етапа: Първи етап - събиране на заявления за участие и Втори етап - събиране на оферти по конкретни покани. Разглеждането на първоначалните заявления за участие ще се извърши в срок до 15 работни дни от крайният срок за подаване на заявления. Покана за конкретна поръчка няма да бъде обявявана преди да бъдат разгледани всички заявления. Офертите ще бъдат класирани от програма, която ще е достъпна и безплатна за всички кандидати. Осигурен е неограничен, пълен и пряк достъп до документацията за обществената поръчка през целия срок на действие на ДСП. ДСП ще функционира в рамките на три години, а именно в рамките на три години възложителят може да отправя покани до допуснатите кандидати за събиране на оферти за доставка на лекарствени продукти, включени в първоначално планираният спектър или извън него. Слючените договори ще са със срок на действие: 12 месеца.
Вътрешен идентификатор: 613089
Вид процедура: Ограничена
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001