743018-2026 - Състезателна процедура
България – Външни гуми с лек и тежък режим на експлоатация – Доставка чрез закупуване на резервни части, консумативи и гуми за селскостопански машини, за превозни средства, както и за машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване за нуждите на ТП „ДЛС -КОРМИСОШ”, за срок от 24 месеца, по обособени позиции
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки - Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Доставка чрез закупуване на резервни части, консумативи и гуми за селскостопански машини, за превозни средства, както и за машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване за нуждите на ТП „ДЛС -КОРМИСОШ”, за срок от 24 месеца, по обособени позиции
Описание: Предметът на обществената поръчката е: „Доставка чрез закупуване на резервни части, консумативи и гуми за селскостопански машини, за превозни средства, както и за машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване за нуждите на ТП „ДЛС-КОРМИСОШ”, за срок от 24 месеца”, по обособени позиции : Обособена позиция № 1: „Доставка на гуми за мотоциклети, автомобили и микробуси (в т. ч. монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др.)” Обособена позиция № 2: „Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване (в т. ч. монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др.)”.Видовете автомобили и машини, ведно с вида, размера и техническите характеристики за всички стандартни по производството им гуми са посочени в Техническата спецификация за съответната позиция, неразделна част от условията за участие – Приложение №1.1 за обособена позиция №1 и Приложение №1.2 за обособена позиция №2.
Вътрешен идентификатор: 613347
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 34350000 Външни гуми с лек и тежък режим на експлоатация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: „Доставка на гуми за мотоциклети, автомобили и микробуси (в т. ч. монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др.)”
Описание: Обособена позиция № 1: „Доставка на гуми за мотоциклети, автомобили и микробуси (в т. ч. монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др.)” Видовете автомобили и машини, ведно с вида, размера и техническите характеристики за всички стандартни по производството им гуми са посочени в Техническата спецификация за обособена позиция №1, неразделна част от условията за участие – Приложение №1.1 за обособена позиция №1. ​
Вътрешен идентификатор: 613353
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: „Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване (в т. ч. монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др.)”
Описание: Обособена позиция № 2: „Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване (в т. ч. монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др.)” Видовете автомобили и машини, ведно с вида, размера и техническите характеристики за всички стандартни по производството им гуми са посочени в Техническата спецификация за обособена позиция №2, неразделна част от условията за участие – Приложение №1.2 за обособена позиция №2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор: 613360