745306-2026 - Състезателна процедура
България – Осцилоскопи – „Доставка на осцилоскопи, сонди и тестови кабел за нуждите на ТУ-София и изнесените звена”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Доставка на осцилоскопи, сонди и тестови кабел за нуждите на ТУ-София и изнесените звена”
Описание: Пресметът на поръчката е: „Доставка на осцилоскопи, сонди и тестови кабел за нуждите на ТУ-София и изнесените звена”. Доставеното оборудване трябва да бъдe оригинално, т.е. същото следва да бъде продукт на производителя на съответната марка. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване трябва да бъде окомплектовано с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната му работа съгласно спецификацията.
Вътрешен идентификатор: 614820
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38342000 Осцилоскопи
Допълнителна класификация (cpv): 38340000 Инструменти за измерване на величини
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Предметът на поръчката е: „Доставка на осцилоскопи, сонди и тестови кабел за нуждите на ТУ-София и изнесените звена”, която включва доставка на следните артикули: Осцилоскоп 1 – 1 бр. Осцилоскоп 2 – 3 бр. Осцилоскоп 3 - 2 бр. Осцилоскоп 4 – 1 бр. Осцилоскоп 5 - 6 бр. Активна диференциална сонда за осцилоскоп – 2 бр. Токова сонда за Осцилоскоп – 2 бр. Цифрова сонда за осцилоскоп – 1 бр. Сонда за осцилоскоп 1 – 26 бр. Сонда за осцилоскоп 2 – 4 бр. Сонда за осцилокоп 3 – 4 бр. Сонда за осцилоскоп 4 – 12 бр. Тестови кабел BNC към Hook Clips – 5 бр. Сонди за мултицет с щипки – 8 бр. Сонда за уред 1 – 10 бр. Сонда за уред 2 – 10 бр. Сонда за уред 3 – 10 бр. Сонда за уред 4 – 10 бр. Сонда за уред 5 – 10 бр. Всички характеристики и изисквания са посочени в Техническата спецификация от документацията за участие. Доставеното оборудване трябва да бъдe оригинално, т.е. същото следва да бъде продукт на производителя на съответната марка. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване трябва да бъде окомплектовано с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната му работа съгласно спецификацията. Срокът за извършване на доставките е до 120 (сто и двадесет) календарни дни, считано от датата на регистриране на договора в Деловодството на Възложителя. Гаранционният срок за всяко изделие е посочен в Техническата спецификация от документацията за участие. Началото на всички гаранционни срокове започва да тече от датата на подписване на двустранен приемо – предавателен протокол без забележки. Плащането се извършва съгласно клаузите на договора за изпълнение.