748372-2026 - Състезателна процедура
България – Части за машини, използвани в селското и горското стопанство – „Доставка на резервни части за МПС /горска и селскостопанска техника и прикачен инвентар/ за нуждите на ТП „ДЛС Искър“ за срок от 24 месеца
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Доставка на резервни части за МПС /горска и селскостопанска техника и прикачен инвентар/ за нуждите на ТП „ДЛС Искър“ за срок от 24 месеца
Описание: „Доставка на резервни части за МПС /горска и селскостопанска техника и прикачен инвентар/ за нуждите на ТП „ДЛС Искър“ за срок от 24 месеца
Вътрешен идентификатор: 615960
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 16800000 Части за машини, използвани в селското и горското стопанство
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001