749936-2026 - Състезателна процедура
България – Кранове, клапани и подобни устройства – Доставка на тротоарни спирателни кранове и окомплектовка за тях, фланшови адаптори, адаптори тип „жиба“, водовземни скоби и демонтажни връзки за нуждите на „Водоснабдяване и канализация – Варна“ ООД
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Доставка на тротоарни спирателни кранове и окомплектовка за тях, фланшови адаптори, адаптори тип „жиба“, водовземни скоби и демонтажни връзки за нуждите на „Водоснабдяване и канализация – Варна“ ООД
Описание: Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на тротоарни спирателни кранове и окомплектовка за тях, фланшови адаптори тип „жиба“, водовземни скоби и демонтажни връзки. Доставките ще се извършват според конкретните нужди на Възложителя. Посочените в Техническата спецификация количества са изцяло ориентировъчни и не могат да бъдат точно определени, тъй като необходимостта от доставка на изделията се определя изключително от възникване на аварийни ситуации, поради което Възложителят не гарантира заявки за доставка на всички видове стоки от предмета на обществената поръчка.
Вътрешен идентификатор: 613755
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Посочените по позиции по-долу бройки са приблизителни до употребените по предишен договор. Същите са изцяло ориентировъчни и не могат да бъдат точно определени, тъй като необходимостта от доставка на изделията се определя изключително от възникване на аварийни ситуации, поради което Възложителят не гарантира заявки за доставка на всички видове стоки от предмета на обществената поръчка. 1–2208;2–5;3–4047;4–1313;5–1;6–9;7–1350;8–23;9–10;10–319;11–455;12–9;13–34;14–337;15–942;16–162;17–40;18–214;19–4;20–6;21–50;22–191;23–37;24–59;25–103;26–9;27–15;28–20;29–19.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42130000 Кранове, клапани и подобни устройства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001