751086-2026 - Състезателна процедура
България – Работи по нанасяне на антикорозионни покрития – Възстановяване антикорозионно покритие на стомано-решетъчни стълбове на ВЛ 220 kV „Елин Пелин-Байлово”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Възстановяване антикорозионно покритие на стомано-решетъчни стълбове на ВЛ 220 kV „Елин Пелин-Байлово”
Описание: Настоящата поръчка включва строително-монтажни работи за възстановяване на Антикорозионна защита (АКЗ) на съществуващи стоманорешетъчни стълбове на въздушна линия (ВЛ) 220 kV „Елин Пелин - Байлово“ по Система за антикорозионна защита № 02. Участъкът предвиден за АКЗ е от ст. № 1 до ст. № 72 включително с общо тегло – 698,645 т.
Вътрешен идентификатор: 608324
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45442200 Работи по нанасяне на антикорозионни покрития
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001