752441-2026 - Състезателна процедура
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Абонаментна услуга за достъп до обучителна система, разполагаща с обширна библиотека от цифрово учебно съдържание, включително пълната медицинска програма през всички учебни години за подготвителни, пред-клинични и клинични учебни планове за 2200 студента по специалност Медицина от факултет по Медицина при Медицински университет - Плевен на български и английски език.
Описание: Абонаментна услуга за достъп до обучителна система, която да разполага с обширна библиотека от цифрово учебно съдържание, включително пълната медицинска програма през всички учебни години за подготвителни, пред-клинични и клинични учебни планове за 2200 студента по специалност Медицина от факултет по Медицина при Медицински университет - Плевен на български и английски език. Обучителната система трябва да предлага следните модули / услуги Обучителен модул Модул с мултимедийни каталози на медицинска тематика Модул за запаметяване на обучителното съдържание Модул за прогрес на студенти Модул за тестове и изпити Модул за администрация и управление Услуги, подпомагащи внедряването на дигиталното образование в МУ Плевен
Вътрешен идентификатор: 614668
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001