758193-2026 - Състезателна процедура
България – Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на детски и социални заведения на територията на община Куклен”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на детски и социални заведения на територията на община Куклен”
Описание: В предмета на поръчката попадат доставки на следните групи хранителни продукти - плодове и зеленчуци - пресни и преработени, масла и мазнини. Обособена позиция №1 - Плодове и зеленчуци – пресни и преработени – 21 915 евро без ДДС; Обособена позиция №2 – Масла и мазнини – 8 700 евро без ДДС. Обособена позиция №3 - Плодове и зеленчуци – пресни и преработени, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета“ – 1196 евро без ДДС. Обособена позиция №4 – Масла и мазнини, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета“ – 435 евро без ДДС. Обособени позиции №№ 3 и 4 ще бъдат възложени по реда на индивидуалните им стойности на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП, чрез директно сключване на договор за възлагане на обособената позиция на основание чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП. Отделянето на тези обособени позиции е извършено при наличието на изискваните условия, съгласно разпоредбата на чл. 21, ал. 6 от ЗОП. Общата прогнозна стойност на поръчката е 32 246 евро без ДДС. Общата стойност на обособените позиции, които ще бъдат възложени по реда чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП, е 1 631 евро без ДДС. След изваждане на стойностите на горецитираните обособени позиции, остатъчната стойност на поръчката възлиза на 30 615,00 ​​​​​​​ евро без ДДС. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор: 616356
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Плодове и зеленчуци – пресни и преработени
Описание: Предметът на обособената позиция включва доставка на плодове и зеленчуци – пресни и преработени, съгласно изискванията на техническата спецификация на Възложителя.
Вътрешен идентификатор: 616370
Основна класификация (cpv): 03220000 Зеленчуци, плодове и черупкови плодове
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Масла и мазнини
Описание: Предметът на обособената позиция включва доставка на масла и мазнини, съгласно изискванията на техническата спецификация на Възложителя.​​​​​​​
Вътрешен идентификатор: 616375
Основна класификация (cpv): 15410000 Животински или растителни масла и мазнини, сурови, течни