764737-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги по хотелско настаняване – Осигуряване на хотелско настаняване на командировани служители на Плевенска филхармония и външни изпълнители при осъществяване на концерти на територията на Република България
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Осигуряване на хотелско настаняване на командировани служители на Плевенска филхармония и външни изпълнители при осъществяване на концерти на територията на Република България
Описание: Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител за осигуряване на хотелско настаняване на командировани служители на Плевенската филхармония и външни изпълнители при осъществяване на концерти на територията на Република България Параметрите на всяко отделно настаняване се посочват в конкретно запитване, подадено от представител на Възложителя в срока на договора. В запитването се посочват минимум: дати на настаняване, местоположение, категоризация на хотела, броя на нощувките и лицата (конкретен или индикативен) и изисквания за единично/двойно настаняване. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в „Техническата спецификация“, неразделна част от документацията за участие.
Вътрешен идентификатор: 609221
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 55110000 Услуги по хотелско настаняване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001