765672-2026 - Състезателна процедура
България – Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране – Доставка чрез закупуване и гаранционна поддръжка на транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране, включително на резервни части, консумативи и аксесоари за машините за срока на гаранционното обслужване
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Доставка чрез закупуване и гаранционна поддръжка на транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране, включително на резервни части, консумативи и аксесоари за машините за срока на гаранционното обслужване
Описание: Доставка и гаранционна поддръжка на фабрично ново ремарке-платформа за транспорт на строителна и селскостопанска техника.
Вътрешен идентификатор: 615403
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34000000 Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001