767398-2026 - Състезателна процедура
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Избор на изпълнител за обектите на „Столичен електротранспорт“ ЕАД, предвидени за неотложен ремонт по обособени позиции: 1. Неотложен ремонт на релсов път и съоръженията му по трасетата на „Столичен електротранспорт“ ЕАД - Списък А 2. Неотложен ремонт на контактно-кабелна мрежа и ТИС по трасетата на „Столичен електротранспорт“ ЕАД - Списък А
Описание: Обществената поръчка е разделена на обособени позиции, както следва: 1. "Неотложен ремонт на релсов път и съоръженията му по трасетата на „Столичен електротранспорт“ ЕАД - Списък А", като в обхвата на обособената позиция са предвидени коловоз в "крива", коловоз в "права", трамвайни стрелки и ТМ кръстовки; 2. "Неотложен ремонт на контактно-кабелна мрежа и ТИС по трасетата на „Столичен електротранспорт“ ЕАД - Списък А", като в обхвата на обособената позиция са предвидени контактна мрежа, кабелна мрежа – правотокови кабели – /+,-/ 600V и въводи Ср.Н – 10/20 kV
Вътрешен идентификатор: 607424
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45234100 Строителни и монтажни работи на релсови пътища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Неотложен ремонт на релсов път и съоръженията му по трасетата на „Столичен електротранспорт“ ЕАД - Списък А
Описание: Неотложният ремонт на релсовия път и съоръженията му по трасетата на „Столичен електротранспорт“ ЕАД обхваща: I. Коловоз в „права“ – коловоз права „отиване“ и „връщане“ 2×90 м; II. Коловози в „крива“: 1. Крива „връщане“ 1 ×48 метра; 2. Крива „връщане“ 1 ×72 метра; 3. Коловоз в крива „връщане“ – частично 1×45 метра в паваж; 4. Коловоз в крива „връщане“ – 1×15 м в асфалтобетон и 1×18 метра в паваж; 5. Крива „връщане“ – 52 метра; 6. Крива „връщане“ – 52 метра; 7. Крива „връщане“ – 1×30 метра; 8. Криви „отиване“ и „връщане“ – 2×54 метра; 9. Демонтаж на стрелки и замяна с коловози в крива 1×48 метра; 10. Демонтаж на стрелки и кръстовка и замяната им с коловози в крива 1×54 метра. III. ТМ кръстовки – 2 бр; IV. ТМ стрелки – 9 бр.​​​
Вътрешен идентификатор: 607429
Основна класификация (cpv): 45234121 Строителни и монтажни работи на трамвайни релсови пътища
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Неотложен ремонт на контактно-кабелна мрежа и ТИС по трасетата на „Столичен електротранспорт“ ЕАД - Списък А
Описание: I. Контактна мрежа 1. ТБ линия № 7 по бул. „Захари Стоянов“ от бул. „Панчо Владигеров“ до компенсирана анкеровка /КА/ на ул. „Н. Беловеждов“ – двупосочно. (Предвижда се подмяна на стълбове – частично, контактен проводник и съоръженията на КМ.) ​​​​​​​2. ТБ линия № 11 по ул. „Ил. Бешков“ и ул. „Амстердам“ от ул. „Кап. Д. Списаревски“ до ухо „Искър“, /едната посока – ухото/.(Предвижда се подмяна на стълбове – частично, контактен проводник и съоръженията на КМ.) II. Кабелна мрежа – правотокови кабели – /+,-/ 600V 1. Изграждане на нова тръбна мрежа – 3 бр. тръби и изтегляне на нови кабели – 1050 м за ЗС „Павлово“ – ж.к. Бъкстон, ул. „Александър Пушкин“. 2. Изграждане на нова тръбна мрежа – 3 бр. тръби и изтегляне на нови кабели – 700 м за ЗС „Левски Г“ – ж.к. „Левски Г“. 3. Изтегляне на нови кабели /+,-/ ЗС „Гео Милев“ 3 от ТИС „Слатина“, 560 м в съществуваща и нова тръбна мрежа. III. Въводи Ср.Н – 10/20 kV Ремонт въввод „Бояджик“ от п/ст. „Хаджи Димитър“ до ТИС „Х. Димитър“ в ПИК – 1500 м.
Вътрешен идентификатор: 607432
Основна класификация (cpv): 45234160 Работи по изграждане на контактна мрежа