119446-2026 - Výsledek
Česko – Automatický výběr poplatků – Modernizace parkovacích automatů
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Modernizace parkovacích automatů
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je modernizace parkovacích automatů. Jedná se zejména o tyto činnosti: • vypracování Cílového konceptu; • realizace dodávky nových PA, provedení jejich instalaci a jejich inicializace. Zajištění časově neomezeného přístupu DC; • realizace dodávky DC, provedení jeho implementace; • provedení integrace PA (DC) s CIS; • provedení integrace PA (DC) s vybraným Acquirerem; • provedení školení zadavatelem určených osob pro obsluhu a údržbu PA (DC); • předání nezbytné dokumentace pro řádné užívání PA (DC); • zajištění dodávky všech potřebných licencí provozu PA (DC); • zajištění provozu DC, který bude instalovaný na serverech dodavatele; • zajištění dodávky termopapíru do PA dle provozní potřeby zadavatele a dodávky náhradních dílů; • zajištění servisní a profylaktické činnosti. Účastník je povinen v rámci plnění předmětu zakázky zajistit veškeré činnosti spojené s předmětem plnění a tyto činnosti zahrnout do celkové nabídkové ceny. Kompletní specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace Návrh smlouvy a jeho přílohách. Zadavatel požaduje, aby dodavatelé předložily „Stavební výkres základových konstrukcí parkovacího automatu a strojnický výkres s upevňovacími prvky pro instalaci parkovacího automatu“ již v rámci své nabídky. Nedílnou součástí nabídky bude také podrobný popis nabízeného řešení PA (DC) včetně obrazové dokumentace nabízených PA.
Interní identifikátor: PR/VV 9/25
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 30144400 Automatický výběr poplatků
Další klasifikace (cpv): 42933000 Prodejní automaty, 42933000 Prodejní automaty, 42960000 Velicí a řídicí systémy, tiskařská a grafická zařízení, kancelářské automatizační zařízení a zařízení na zpracování dat, 38700000 Časové kontrolní přístroje a podobné předměty; parkovací hodiny, 38731000 Hodiny pro měření poplatků, 51214000 Instalace a montáž parkovacích hodin
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si s odkazem na ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změn rozsahu závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky. Detailní vymezení vyhrazených změn závazku ze smlouvy je uvedeno v návrhu smlouvy na plnění VZ (příloha č. 3 ZD).