128035-2018 - VýsledekČeská republika-Plzeň: Různé léčivé přípravky
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Léčivé přípravky 2017
Spisové číslo: 10/17-3
II.1.2.
Hlavní kód CPV
33690000 Různé léčivé přípravky
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků pro farmakoterapii zejména chronických onemocnění v rámci poskytování zdravotní péče na zdravotnických pracovištích FN Plzeň a pro výdej v ústavních lékárnách FN Plzeň v celkovém předpokládaném rozsahu 43 540 balení léčivých přípravků.
Dodávky předmětu plnění budou realizovány po dobu dvou let od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2.
Popis
II.2.1.
Spiriva Respimat
Část č.: 13
II.2.2.
Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
33670000 Léčivé přípravky pro respirační systém
II.2.4.
Popis zakázky
Spiriva Respimat 2,5 mg inh sol 1x60 dáv + 1 inh x 2; předpokládaný roční objem 1 100 balení; ATC skupina R03BB04.