136288-2025 - Výsledek
Česko – Kuřata – 23-134.5 Kuřecí maso zmrazené – pořízení a ochraňování
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
Název: 23-134.5 Kuřecí maso zmrazené – pořízení a ochraňování
Popis: Předmětem VZ je pořízení a ochraňování 500 t masa zmrazeného (dále také „maso“). Maso bude jako součást státních hmotných rezerv (dále také „HR“) majetkem ČR. Správa jako zadavatel, v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, zajištuje obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je rozdělen dle § 35 zákona na 10 (deset) samostatných částí, a sice: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 4. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 5. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 6. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 7. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 8. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 9. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky, 10. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky.
Interní identifikátor: 00369/25-SSHR
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 15112130 Kuřata
Další klasifikace (cpv): 63100000 Manipulace s nákladem a skladování
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Popis: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky.
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1., 13.2. zadávací dokumentace.
Část: LOT-0002
Název: 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 4. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: 5. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: 6. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: 7. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: 8. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: 9. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: 10. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun zmrazeného masa v druhu kuřecí řízky
Interní identifikátor: 10