2. Řízení
Řízení
Název: DNS - Nátěrové hmoty a tmely
Popis: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky nátěrových hmot a tmelů.
Předchozí oznámení: 732189-2023
Typ řízení: Užší
Hlavní prvky řízení: Dynamický nákupní systém
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44800000 Nátěrové barvy, laky a podobné nátěrové hmoty a tmely
5. Část
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: VŘN0307