2. Řízení
Řízení
Název: Zařízení pro odvodnění anaerobně stabilizovaného kalu na ČOV Jihlava
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v obnově odstředivky (Obnova zařízení pro odvodnění anaerobně stabilizovaného kalu) na ČOV Jihlava, přičemž dodávka a montáž bude probíhat za stávajícího/běžného provozu ČOV. Dodávka musí splňovat technické parametry, které jsou nedílnou součástí smlouvy. Součástí díla je provedení souvisejících úkonů a prací včetně dopravy zařízení na místo provádění díla, zajištění úklidu po prováděných činnostech, likvidace a odvoz odpadu vzniklého v souvislosti s předmětem díla.
Interní identifikátor: P25V00000122
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34951200 Zařízení na zpracování kalů
Další klasifikace (cpv): 45232422 Zpracování kalů, 90513600 Odstraňování kalů
5. Část
Část: LOT-0001