178592-2025 - Výsledek
Česko – Zdravotnický savý materiál – ABSORPČNÍ PODLOŽKY POD NEMOCNÉ
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: ABSORPČNÍ PODLOŽKY POD NEMOCNÉ
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek absorpčních podložek pod nemocné, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
Interní identifikátor: 19/VZ/2024-OVZ
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141115 Zdravotnický savý materiál
5. Část
Část: LOT-0001