2. Řízení
Řízení
Název: Dodávka a servis až 25 ks velkokapacitních tramvají II.
Popis: Předmětem plnění Veřejné zakázky je dodávka a servis 16 ks velkokapacitních tramvají stejného typu. Zadavatel si současně v souladu s čl. 3.4 zadávací dokumentace vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu dodaných tramvají, a to v počtu maximálně dalších 9 ks velkokapacitních tramvají téhož typu. Záměrem Zadavatele je modernizovat vozový park tak, aby odpovídal současné dopravní situaci a potřebám ve Statutárním městě Ostrava. Požadované tramvaje budou schváleny pro provoz v České republice a zároveň pro ně bude vydán Průkaz způsobilosti Drážním úřadem. Zadavatel bude požadovat dodávku výhradně nových tramvají, nebude tedy akceptovat rekonstruované ani již používané tramvaje. Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění tzv. těžké údržby poskytnutého plnění spočívajícího ve střední a velké prohlídce každého vozidla. Více viz ZD.
Interní identifikátor: Dodávka a servis až 25 ks velkokapacitních tramvají II.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34622100 Tramvaje
Další klasifikace (cpv): 50222000 Opravy a údržba kolejových vozidel
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Dodávka tramvají
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu dodaných tramvají (tj. uvažovaných 16 ks), a to v počtu maximálně 9 ks dalších velkokapacitních tramvají. Současně si Zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje další možnou změnu závazku ze smlouvy spočívající v případné nezbytné změně specifikace, resp. rozšíření vybavení dodaných velkokapacitních tramvají o vertikální, nebo horizontální vzduchové clony každých dveří vozů (tzv. vzduchová závora), které oddělují venkovní a vnitřní prostředí s rozdílnou teplotou. Více viz ZD.