187963-2018 - VýsledekČeská republika-Praha: Opravy a údržba
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Poskytování údržbářských, opravářských služeb a provádění drobných stavebních prací v rámci centra BIOCEV_objednávka na základě uzavřené rámcové smlouvy
II.1.2.
Hlavní kód CPV
50000000 Opravy a údržba
II.1.4.
Stručný popis
Poskytování údržbářských a opravářských služeb a provádění drobných stavebních prací odpovídajících specifikaci předmětu plnění v položkovém rozpočtu dle uzavřené rámcové smlouvy č. 8564/16 ze dne 7.11.2016. Objednávky na základě rámcové smlouvy uskutečněné v 1.čtvrtletí 2018.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky