211554-2026 - Výsledek
Česko – Pohotovostní elektrická zařízení – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ (UPS)
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ (UPS)
Popis: Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém na nákup záložních zdrojů (UPS). Blíže viz zadávací podmínky.
Interní identifikátor: VZ 130/2025
Typ řízení: Užší
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31682500 Pohotovostní elektrická zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: viz zadávací podmínky