257570-2026 - Výsledek
Česko – Omezovače napětí – Dodávky omezovačů přepětí nn-čerpání RD 1Q2026
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Dodávky omezovačů přepětí nn-čerpání RD 1Q2026
Popis: Dodávky omezovačů přepětí nn čerpání RD 005-2022 ve 1Q/2026
Předchozí oznámení: 22637-2022
Interní identifikátor: N006/21/V00022015
Typ řízení: Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31215000 Omezovače napětí
5. Část
Část: LOT-0006
Název: Dodávky omezovačů přepětí nn