2. Řízení
Řízení
Název: Vybudování stanovišť pro identifikaci a kontrolu vozidel a regulaci osob na vjezdech a vstupech do areálu Pražského hradu
Popis: Předmětem plnění je závazek dodavatele provést pro zadavatele dílo spočívající v dodávce, montáži a zprovoznění technologických zařízení a prvků včetně příslušného SW vybavení a stavebně inženýrských činností v souvislosti s vybudováním stanovišť pro identifikaci a kontrolu vozidel a regulaci osob na vjezdech a vstupech do areálu Pražského hradu ze směru od Prašného mostu a od Klárova – v ulici Na Opyši. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Interní identifikátor: SPH 559/2024
Typ řízení: Užší
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35113300 Bezpečnostní zařízení
Další klasifikace (cpv): 45233292 Instalace a montáž bezpečnostního zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: SPH 599/2024
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel uvedl v Zadávací dokumentaci vyhrazenou změnu pro prodloužení doby realizace plnění. Zadavatel tak odkazuje na znění Zadávací dokumentace.