289968-2018 - VýsledekČeská republika-Jeneč: Vývoj programového vybavení pro řízení leteckého provozu
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
SIMU upgrade 2018
Spisové číslo: KGŘ/OVZ/3251/2018
II.1.2.
Hlavní kód CPV
72212121 Vývoj programového vybavení pro řízení leteckého provozu
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem plnění veřejné zakázky je obnova a pořízení nového HW (6ks serverů, 20 ks pracovních stanic, 8ks Clock panelů) a upgrade SW systému SIMU TR7.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky
Předmětem plnění veřejné zakázky je obnova a pořízení nového HW (6ks serverů, 20 ks pracovních stanic, 8ks CLOCK panelů) a upgrade SW systému SIMU TR7.
Upgrade SW systému SIMU TR7 se dotýká a spočívá především v:
— portaci SIMU TR7 na TEB a sjednocení se SIMU CANI verzí,
— úpravě systému EMAN, tak aby podporoval simulaci všech nově požadovaných funkčností a interfaců pro terminální výcvik,
— vytvoření prototypu systému EMAN pro SAT nového simulátoru dodaného v rámci projektu Neopteryx,
— sladění presimulace v systému pro přípravu cvičení INCA s průběhem simulace v samotném simulátoru,
— doplnění nových funkčností SIMU.
Součástí požadavku je úplný aktuální zdrojový kód systému a výhradní licence k jakémukoliv účelu, v neomezeném množstevním rozsahu pro území České republiky, na celou dobu trvání majetkových práv autorských (případně všechny další potřebné licence pokud nejsou součástí HW nebo nejsou bezplatné).
Systém SIMU TR7 slouží pro výcvik TWR/APP řídících letového provozu pro letiště Brno a Ostrava. Po upgradu bude sloužit také pro výcvik APP řídících letového provozu pro letiště Karlovy Vary a pro terminální řídící letového provozu.
Systém SIMU NS (nový simulátoru dodaný v rámci projektu Neopteryx) bude sloužit pro výcvik terminálních, UAC a APP Praha řídících letového provozu.