296263-2026 - Změna smlouvy
Česko – Výstavba dálnic – D3 0310/I Úsilné - Hodějovice
Oznámení o změně smlouvy
Práce
2. Řízení
Řízení
Název: D3 0310/I Úsilné - Hodějovice
Popis: Předmětem zakázky je výstavba dálnice D3 úseku 0310/I Úsilné - Hodějovice, který začíná v km 131,250 za MÚK Úsilné (ta je součástí úseku 0309/9 Bošilec - Úsilné). Konec předmětného úseku je za MÚK Hodějovice, kde bezprostředně navazuje úsek 0310/II Hodějovice - Třebonín. Délka úseku je 7,210 km; stavba zahrnuje 13 mostních objektů, 1 hloubený tunel v délce 999,50 m a mimoúrovňové křížení.
Interní identifikátor: 05PT-001026
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233110 Výstavba dálnic
5. Část
Část: LOT-0001