324366-2024 - Výsledek
Česko – Zařízení pro trénink se zátěží a odporem – Multifunkční sportovní aréna v Hradci Králové – vybavení posilovny II
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Multifunkční sportovní aréna v Hradci Králové – vybavení posilovny II
Popis: Předmětem plnění části veřejné zakázky s názvem „Multifunkční sportovní aréna v Hradci Králové – vybavení posilovny II“ je dodávka a montáž posilovacího vybavení do posilovny multifunkční sportovní arény v Hradci Králové a poskytnutí záruky na předmět veřejné zakázky.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 37442000 Zařízení pro trénink se zátěží a odporem
Další klasifikace (cpv): 37442100 Jednoručné posilovací činky, 37442200 Obouručné posilovací činky, 37442300 Stroje na procvičování dolní a horní části těla s využitím odporu, 37442310 Stroje na procvičování dolní části těla, 37442320 Stroje na procvičování horní části těla, 37442400 Lavice nebo stojany na činky, 37442500 Závaží pro fitness, 37442800 Posilovací pásky a gumy, 37442900 Posilovací věže
5. Část
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 1
Hlavní klasifikace (cpv): 37442100 Jednoručné posilovací činky